DAJ CYNK

78% populacji Polski w zasięgu LTE sieci Play

17.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 9361

Ważne 11

20

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play podał aktualne dane na temat zasięgu LTE. W ostatnich miesiącach szybki Internet Play dotarł do 28 nowych miejscowości.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play podał aktualne dane na temat zasięgu LTE. W ostatnich miesiącach szybki Internet Play dotarł do 28 nowych miejscowości.

Obecnie w zasięgu LTE P4 znajduje się 2485 miejscowości. Na liczbę tę składa się 1545 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców, w tym 387 miast z powyżej 10 tys. mieszkańców. Daje to łącznie 78% populacji Polski.

Wśród miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w ostatnim czasie dołączyły: Niewiadów, Skomlin, Warzyce, Ujazd, Brudzew, Stanisławice, Żegocina, Sennica, Łazy, Kruklanki i Szpetal Górny.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
112. ~Pelikan
0

2015-11-29 15:25:45

U mnie zasięgu z playa nie uraczysz. Ale za to plusa łapie bez problemu dlatego z niego korzystam. Bardzo fajnie śmiga mimo to, że mieszkkam naprawdę na totalnej wsi :D

Odpowiedz

111. ~Terminator
0

2015-11-27 20:57:22

No już trochę lepiej to u nich wygląda, ale dalej jak dla mnie jedyna opcja na niezawodne lte to to od plusa. Zasięg jednak to podstawa a u nich to wygląda najlepiej...

Odpowiedz

110. ~Iwan
0

2015-11-27 14:09:10

Plus ma 91% zasięgu, tak że różnica jest dość wyraźna...

Odpowiedz

109. ~
-1

2015-11-22 18:14:02

Gruszka jak zwykle plecie bzdury jakby miał coś z głową.

Odpowiedz

108. ~Jakub
-1

2015-11-19 19:39:01

@102 mam dobre prędkości i to bez kabla ;)

Odpowiedz

107. ~Jakub
-1

2015-11-19 19:37:56

No to lubelskie od razu out haha

Odpowiedz

106. ~theplayer
-1

2015-11-19 18:49:44

Juz od paru miesiecy wiadomo ze na chwile obecna pozostaje tylko tmobile a reszta konczy wpolprace z koniec tego roku :)

Odpowiedz

105. ~Jakub
-1

2015-11-19 12:14:44

Ktoś wie do kiedy jest umowa roamingowa P4 - Polkomtel ??

Odpowiedz

104. ~
1

2015-11-19 07:10:34

Chyba nie masz racji. Co najwyżej z Orange mogą zrezygnować ale Plus i TM zostaną.

Odpowiedz

103. ~theplayer
-1

2015-11-19 04:29:16

Pokazują i chwała się LTE a za miesiąc będzie tylko jeden partner roamingowy w kraju.Jak od stycznia przestaną działać sporej części ludzi telefony to wtedy niech się chwała zasięgiem ....

Odpowiedz

102. jedrek
1

2015-11-18 23:02:52

@96 doktorze! Masz problem ze zrozumieniem tematu. W temacie jest mowa o zasięgu. Zasięg nie oznacza, że to ma gwarantować prędkość. Pamiętaj to tylko radio! Baza najczęściej dostaje mniejszą rurę radioliniową niż pojedynczy użytkownik w UPC :) A wynik 78% populacja w zasięgu nie jest tak trudno osiągnąć. Zwróć uwagę POPULACJA, a nie obszar kraju. A wg statystyk prawie 60% ludności PL mieszka w miastach. A jak wiadomo większość miast w PL ma bazę P4. Więc robisz szum jak dzieciak. I kiedy jako użytkownik zrozumiesz: wymagasz prędkości trzeba mieć kabel!

Odpowiedz

101. jedrek
1

2015-11-18 22:54:32

@84 skoro babcia mieszka w piwnicy to się nie dziw, że nie masz zasięgu :) 4 stacje na niewielką mieścinę są naprawdę wystarczające żeby mieć sygnał. Więc przestań czarować.

Odpowiedz

100. ~
-1

2015-11-18 18:26:37

Masakra. PLAY sie kompromituje bardziej niz Plus takimi bzdurami.

Odpowiedz

99. ~
-1

2015-11-18 16:52:56

-97, pewnie wliczył sprzedaż sprzętu i to wtedy może być możliwe.

Odpowiedz