DAJ CYNK

25 mln Samsungów Galaxy S7

14.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2783

Ważne 3

1

Jak informują koreańskie media, do końca czerwca Samsung sprzeda 25 mln egzemplarzy smartfonów Galaxy S7.

Jak informują koreańskie media, do końca czerwca Samsung sprzeda 25 mln egzemplarzy smartfonów Galaxy S7.



Sprzedaż obu modeli z serii Galaxy S7 będzie miała bardzo duży wpływ na przychody firmy w II kwartale 2016 roku. W okresie od kwietnia do czerwca Samsung sprzedał ok 15 mln egzemplarzy obu smartfonów, a ponad 10 mln w ciągu pierwszych 20 dni od wejścia na rynek w marcu tego roku.

Klienci wolą jednak wersję z zakrzywionym ekranem, przez co Galaxy S7 Edge, pomimo tego, że jest droższy, notuje dużo lepsze wyniki sprzedaży od wersji podstawowej.

Zobacz: Samsung Galaxy S7 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Samsung Galaxy S7 Edge - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: pulsenews; wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~
0

2016-06-14 16:51:39

@4- S7edge spokojnie 2 dni na baterii przy normalnym uzytkowaniu bez katowania grami.Mam i siobie chwale a telefon wcale nie jest duzo wiekszy przez zakrzywiony ektan od s7 flat.

Odpowiedz

8. ~Zen
0

2016-06-14 14:35:50

@123- Słychać owszem, jednak nadal ich nie ma na półce. Pojawią się, zostaną przetestowane, wtedy okaże się jak to wygląda, jeśli ktoś zmienia smartfona co rok i tak S7 wtedy będzie zmieniał no coś innego.

Odpowiedz

0

2016-06-14 14:35:34

A ja miałem S7 i zamieniłem się za S7 Edge (dorzuciłem okulary Gear VR). Powiem szczerze, że zwykły S7 jest wygodniejszy w użyciu a te krawędzie w Edge bardziej irytują niż pomagają. Jedynym plusem Edge jest fakt, że lepiej trzyma na baterii ale nie jest to jakaś gigantyczna różnica. Zamiany trochę żałuję.

Odpowiedz

6. ~
0

2016-06-14 13:04:05

@5 A ja właśnie przesiadłem się z edge plus na s7 i powiem, że odczułem ulgę i komfort. Edge plus był za duży, kanciasty a zakrzywiony ekran, to zwykły bajer, do niczego niepotrzebny.

Odpowiedz

5. ~piokuk
0

2016-06-14 12:27:07

Na olx kupiłem dwumiesięcznego S6 Edge+ za 1400 złotych, tak więc chwilowo S7 mnie nie interesuje. Szkoda, że nie ma wersji z większym ekranem w odmianie flat.

Odpowiedz

4. ~
0

2016-06-14 11:48:12

Podobno ten S7 potrafi wytrzymać nawet 1,5 dnia na jednym ładowaniu!

Odpowiedz

3. ~123
1

2016-06-14 11:35:47

To wszystko to juz przezytki. JUZ RUSZA produkcja skladanych do formatu notesika smart. I ukumulatorek bedzie wymienny. Lepiej troche poczekac z kupnem i miec NOWOSC.

Odpowiedz

2. ~
0

2016-06-14 11:18:40

@1 co kto lubi ja osobiście też uważam że dopłata 500-600 zł za zakrzywienie ekranu dającego może 5 funkcji to przesada ;) ale wiadomo za wygląd się płaci :P

Odpowiedz

1. ~
0

2016-06-14 10:17:28

Ja tam wybrałem model bez zakrzywionego ekranu. Zgrabniejszy i ekran 5,1" w zupełności wystarczający.

Odpowiedz