DAJ CYNK

Plus ulepsza aplikację. iPlus przynosi nowe funkcje i ulepszenia

Marian Szutiak

Aplikacje

Plus ulepsza aplikację. iPlus przynosi nowe funkcje i ulepszenia

Aplikacja iPlus przeszła metamorfozę, dzięki czemu zyskała nowoczesny design, ułatwiający poruszanie się po niej. Teraz korzystanie z tego narzędzia powinno być przyjemniejsze i bardziej intuicyjne. 

iPlus to aplikacja dająca kontrolę nad kontem abonenckim w sieci Plus. Dzięki niej można między innymi:

  • sprawdzić aktualne wyciągi,
  • zrealizować płatności,
  • zweryfikować stan pakietów,
  • włączyć nowe usługi.

Dzięki aktualizacji, użytkownicy będą mieli dostęp do jeszcze większej puli funkcji i ułatwień w zarządzaniu swoim kontem.

Zobacz: Koniec z wybieraniem platformy streamingowej. Plus wprowadza pakiet z wszystkimi naraz
Zobacz: Kup smartfon teraz i zapłać za pół roku. Skorzystaj z wakacji od rat

Nowe metody logowania i płatności

Nowa aplikacja iPlus ma zagwarantować wyższy poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji dwuskładnikowej przy pierwszym logowaniu na urządzeniu. Później użytkownik nie musi za każdym razem wpisywać swojego loginu i hasła, ponieważ nowy iPlus umożliwia logowanie na przykład za pomocą odcisku palca czy poprzez skan twarzy, jeżeli smartfon na to pozwala.

Nowy iPlus

W iPlusie można podpiąć kartę płatniczą i zarządzać pakietami subskrypcyjnymi. Dzięki wprowadzonej zbiorczej płatności, można również opłacać rachunki dla kilku kont jedną szybką transakcją płatniczą.

Pełna kontrola i transparentność

Dzięki dostępowi do historii wpłat, rachunków i doładowań oraz pełnej kontroli nad bieżącym użyciem usług i pakietów, użytkownicy mogą monitorować swoje zużycie w czasie rzeczywistym. Czytelny i przejrzysty interfejs ma z kolei pozwolić im znaleźć wszystko to, czego potrzebują. Nowy iPlus umożliwia czatowanie z obsługą klienta. Aplikacja umożliwia również użytkownikom nawiązanie bezpośredniego połączenia telefonicznego z konsultantem.

Warto zaktualizować aplikację iPlus już teraz i odkryć jej nowe możliwości. Mają one sprawić, że zarządzanie kontem Plus.pl będzie jeszcze łatwiejsze. Aplikacja iPlus jest dostępna w sklepach App Store oraz Google Play.

Zobacz: T-Mobile sypie gigabajtami. Jest ich tyle, że ciężko wszystkie zużyć
Zobacz: W Play światłowód dla domu już za 50 zł, a do tego Netflix w cenie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, Plus

Źródło tekstu: Plus