DAJ CYNK

Orange Flex z ważnymi nowościami w aplikacji

Marian Szutiak

Aplikacje

Orange Flex aplikacja nowości

Orange odświeża aplikację Flex. Wśród nowości znalazła się kolejna w pełni zdalna metoda weryfikacji tożsamości, a także ciemny motyw interfejsu.

Nowy sposób potwierdzania tożsamości

Aplikacja Orange Flex w najnowszej wersji zawiera kolejną w pełni zdalną metodę weryfikacji tożsamości, za pomocą MojeID. Jest to bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych, umożliwiające dokonanie wszelkich formalności, które dotychczas wymagały osobistego potwierdzenia danych drogą elektroniczną.

Po wyborze nowej metody weryfikacji MojeID w aplikacji Flex, klient jest przekierowywany na stronę internetową KIR (Krajowa Izba Rozliczeniowa), gdzie z listy wybiera swój bank, loguje się i powraca do aplikacji Orange Flex z potwierdzoną tożsamością. Lista banków, które wspierają usługę MojeID obejmuje między innymi: PKO BP, Pekao S.A, ING, mBank i BNP Paribas.

Zobacz: Orange Flex ma 3 lata! Urodzinowe niespodzianki czekają
Zobacz: Orange: co zamiast gigagabtów? Dwa miesiące za darmo

Strefa Kart SIM w Orange Flex

Kolejną wiosenną nowością w aplikacji Orange Flex jest „Strefa Kart SIM”. Po wejściu na główny ekran aplikacji, klient na dolnym pasku zobaczy nową ikonę: Karty SIM. Zmiana nazwy z „Rodzina Flex” ma służyć szerszemu spojrzeniu na możliwość dodania dodatkowego numeru do głównego konta nie tyko dla osób z rodziny, ale również znajomych czy przyjaciół i współpracowników, czy dla dodatkowych urządzeń typu modem.

Ze „Strefy Kart SIM” użytkownik może zarządzać wszystkimi swoimi kartami SIM oraz eSIM, czyli kartami z tym samym numerem dla dodatkowego urządzenia (np. smartwatcha) oraz tymi należącymi do innych osób/urządzeń, które klient dodaje w ramach oferty.

Orange Flex zyskuje ciemny motyw

W aplikacji Orange Flex w końcu można korzystać z trybu dark mode, czyli ciemnego motywu interfejsu. Ekran z włączonym trybem ciemnym emituje o wiele mniej szkodliwego światła niebieskiego i może być ulgą dla oczu.

Zobacz: Android 13 Beta 2 wydany. Można go zainstalować nie tylko na Pixelach
Zobacz: Mapy Google z niesamowitą nowością. To trzeba zobaczyć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu