DAJ CYNK

NaviExpert na piętnaste urodziny za pół ceny: abonamenty na Polskę i Europę

Mieszko Zagańczyk

Aplikacje

NaviExpert na piętnaste urodziny za pół ceny: abonamenty na Polskę i Europę

Chociaż listopad w środku pandemicznych ograniczeń nie jest najlepszym czasem na promocje związane z podróżami, to jednak korzyści z tej oferty będą dostępne także w lepszych miesiącach. NaviExpert obchodzi swoje urodziny z i tej okazji udostępnia roczny abonament o połowę taniej.

W listopadzie tego roku jedna z najpopularniejszych nawigacji w Polsce, czyli NaviExpert, obchodzi swoje 15 urodziny. Tę okazję jej twórcy postanowili uczcić promocją. Do wtorku, 10 listopada roczne abonamenty można kupić o połowę taniej.

Zobacz: Nawigacja TomTom GO dostępna w Huawei AppGallery

Promocją są objęte roczne abonamenty na Polskę oraz Polskę i Europę dla aplikacji pobranych z Google Play oraz App Store.

Z promocyjnych zakupów w sklepie NaviExpert na Allegro mogą natomiast skorzystać użytkownicy aplikacji pobranej ze strony getne.pl, App Gallery lub osoby, które chcą podarować NaviExperta komuś... w prezencie! W tym ostatnim przypadku (jeśli zależy nam na otrzymaniu kodu w postaci fizycznego vouchera) wystarczy o tym poinformować w wiadomości do sprzedawcy.

Abonamentu NaviExpert Polska na 12 miesięcy dostępny jest w obniżonej cenie 49 zł, natomiast abonament NaviExpert Polska i Europa 12 miesięcy oznacza wydatek 74 zł. W przypadku systemu iOS ceny wynoszą odpowiednio 47,99 zł oraz 74,99 zł.

Tą dużą obniżką postanowiliśmy rozpocząć celebrowanie urodzin NaviExperta, jednak na niej nie planujemy zakończyć. Mimo że huczną imprezę urodzinową musimy przełożyć na lepsze czasy, to i tak mamy nadzieję na świętowanie naszych urodzin wspólnie z użytkownikami aplikacji. O kolejnych niespodziankach będziemy informować na naszym blogu i fanpage’u na Facebooku

 – mówi Katarzyna Przybylska z firmy Telematics Technologies (NaviExpert).

50-procentowa promocja potrwa do 10 listopada do godz. 23.59. Warto też pamiętać, że nawet jeśli użytkownik nie korzysta z nawigacji na co dzień, bądź ma jeszcze aktywną usługę, może kupić nowy abonament w promocyjnej cenie. Zakupiona licencja, ze statusem „Gotowa do użycia”, aktywuje się dopiero po zakończeniu obecnie trwającej usługi, przy kolejnym wytyczeniu trasy. 

Zobacz: NaviExpert: nawigacja w nowy sposób prezentuje korki na trasie i… budzi kontrowersje

Aplikację NaviExpert stworzyli w 2005 roku w Poznaniu wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. Aplikacja powstała jako pierwsza w Polsce nawigacja na telefony komórkowe z funkcją omijania korków. Dziś z NaviExperta i wersji operatorskich aplikacji korzysta miesięcznie ponad pół miliona płacących użytkowników.

Zobacz: Google Maps jest skończone, Huawei ma nawigację Petal Maps!
Zobacz: Navitel wprowadza tablet z nawigacją GPS – Navitel T505 PRO

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News