DAJ CYNK

mPay wprowadza multiwyszukiwarkę połączeń kolejowych i autobusowych

Mieszko

Aplikacje

mPay wprowadza multiwyszukiwarkę połączeń kolejowych i autobusowych

Aplikacja mPay doczekała się aktualizacji, a wraz z nią pojawiła się nowa funkcja – multiwyszukiwarka, która znajduje optymalne opcje transportu, uwzględniając czas i koszty przejazdu. Aplikacja pozwala od razu kupić bilet na rekomendowaną trasę, jak również nabycie kilku biletów podczas jednej płatności.

Wraz z najnowszą dużą aktualizacją w mPay pojawiła funkcja multiwyszukiwarka. Narzędzie to pozwala na zaplanowanie trasy pociągiem lub autobusem. Można w nim znaleźć: 

  • propozycję najwygodniejszego połączenia (pociągiem, autokarem lub łączone), 
  • informację o godzinach odjazdu z poszczególnych stacji lub przystanków, 
  • precyzyjnie określony czas na ewentualną przesiadkę,
  • możliwość zakupu kilku biletów z właściwymi ulgami w jednej płatności,
  • wizualizację podróży na mapie. 

Zobacz: Aplikacja mPay dla HMS dostępna w Huawei AppGallery

Jak działa multiwyszukiwarka mPay?

Na ekranie startowym w aplikacji mPay trzeba kliknąć w kafelek „koleje i busy”, następnie wybrać z oferty przewoźników kolejowych lub autokarowych albo też z kategorii „wszyscy”. W kolejnym kroku należy wpisać miejsce startu, cel podróży  wraz z datą oraz godziną odjazdu.

Połączenia można wybierać z oferty wszystkich przewoźników, z którymi współpracuje aktualnie mPay. A są to: Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Wielkopolskie, Dworzec Online, a także przewoźnicy obsługujący trasy międzynarodowe w Europie (platforma Ewhd.eu).

Transakcję zakupu biletu można zrealizować bezpośrednio w aplikacji.

 

Inne nowości w mPay

Multiwyszukiwarka to nie jedyna zmiana  w aplikacji mPay w ostatnim czasie. Inną nowością jest weryfikację użytkownika poprzez selfie

– Każdego roku przechodzimy rygorystyczne audyty, posiadamy również certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS, który potwierdza spełnienie restrykcyjnych wymagań największych organizacji płatniczych, jak VISA czy MasterCard. Dzięki temu również w kwestii weryfikacji możemy zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa. –  podsumowuje Krzysztof Hejduk.


mPay ma status Krajowej Instytucji Płatniczej, a nadzór nad działalnością spółki sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego.

W aplikacji mPay, oprócz kupna biletów, można kupić doładowania gier i telefonów, wejściówki do różnych miejsc bez konieczności stania w kolejkach,  przesyłać środki pieniężne pomiędzy użytkownikami aplikacji i przekazywać wsparcie na akcje charytatywne.

Zobacz: Z aplikacji mPay można nadawać paczki. Dowiezie je Furgonetka

mPay zapowiada, że już za chwilę startuje nowa odsłona akcji promocyjnej realizowanej wspólnie z Orange Polska. Oferta będzie dostępna dla właścicieli zweryfikowanych kont. W  ostatniej promocji użytkownicy aplikacji mPay odbierali za darmo startery z bonusowymi doładowaniami. 

Zobacz: mPay Hero – grasz, zarabiasz, możesz wspomóc medyków
Zobacz: Aplikacja SkyCash do płatności smartfonem przechodzi gruntowne zmiany. Wiele nowych funkcji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPay

Tagi: mpay
Przewiń w dół do następnego wpisu