DAJ CYNK

Jush to nowa aplikacja Żabki. Zakupy staną się jeszcze łatwiejsze

Mieszko

Aplikacje

Jush to nowa aplikacja Żabki. Zakupy staną się jeszcze łatwiejsze

Żabka wprowadza nową aplikację Jush. Dzięki niej będzie można jeszcze bardziej ułatwić sobie zakupy. Jednocześnie rusza pilotaż nowej usługi Żabka Jush.

Aplikacja Jush oraz powiązana z nią usługa Żabka Jush pozwolą klientom na zrobienia ekspresowych zakupów online. Już jutro, 21 października, startuje pilotaż usługi wygodnej dostawy produktów do domu. Zakupy będzie można zamówić przez aplikację Jush, z której początkowo będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy w wybranych dzielnicach. 

Docelowo cały proces, od złożenia zamówienia do przybycia kuriera, ma trwać do 15 minut. Klienci mogą wybierać spośród 1300 produktów, znanych między innymi z sieci sklepów Żabka.

Za wdrożenie nowej usługi i aplikacji odpowiada stworzony przez Żabkę startup Lite e-Commerce. Aplikacja Jush zadebiutuje pilotażowo w Warszawie, początkowo klienci będą mogli zamawiać zakupy w części Śródmieścia, Starej Ochoty, Woli i Ursynowa. Żabka zapowiada, że usługa będzie stale rozwijana, by objąć jej zasięgiem kolejne dzielnice stolicy. A kiedy Żabka Jush ruszy w innych miastach? Tego jeszcze nie wiadomo, ma to nastąpić w bliżej nieokreślonej przyszłości. 

Zobacz: Allegro: dostawy tego samego dnia wkrótce w kolejnych miastach

Uruchomienie aplikacji Jush przez start-up Lite e-Commerce to kolejny krok Grupy Żabka do rozszerzenia oferty i wprowadzenia nowych usług q-commerce

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że zamówienie i dostawa produktu będą możliwe w ciągu jednego dnia. Obecnie, dzięki q-commerce klienci mogą mieć zakupy w swoim domu nawet w kwadrans. W ramach start-upu Lite e-Commerce skupiamy się na rozwoju nowej usługi Żabka Jush, aby zagwarantować jak najwyższe standardy obsługi i maksymalną wygodę użytkowania. Zależy nam na dotarciu do klienta w szybkim czasie, aby otrzymał swoje zakupy właściwie „na już”

 – komentuje Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Żabka Future.

Pilotaż usługi Żabka Jush ruszy 21 października. Początkowo aplikacja Jush będzie dostępna dla użytkowników systemu iOS w App Store. W listopadzie zadebiutuje na urządzeniach z Androidem. Twórcy aplikacji Jush chcą rozwijać aplikację i usługę na podstawie opinii klientów, więc liczą na ich zaangażowanie. 

Podobną ofertę zaproponowała ostatnio Biedronka, która razem z Glovo wystartowała z nową usługą BIEK. Specjalna grupa kurierów ma dostarczyć zamówienie ze sklepu w 15 minut. Usługa tuszyła 15 października, w sześciu największych miastach Polski.

Zobacz: Biedronka ma nowość. Ominęła zakaz handlu w niedziele
Zobacz: Żappka Store w Poznaniu to pierwsza Żabka bez kas i obsługi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Żabka

Źródło tekstu: Grupa Żabka

Przewiń w dół do następnego wpisu