DAJ CYNK

Biedronka ma nowość. Ominęła zakaz handlu w niedziele

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Co kupisz w Biedronce, Glovo dowiezie w 15 minut, nawet w niedzielę

Biedronka i Glovo startują z nową usługą BIEK. Robiąc zakupy za pomocą aplikacji, będzie można liczyć na szybką dostawę realizowaną przez specjalną grupę kurierów, którzy dostarczą zamówienie w 15 minut. Również w niedzielę!

Od 15 października, w sześciu największych miastach Polski, każdy użytkownik aplikacji Glovo będzie mógł zrobić zakupy w Biedronce wraz z bardzo szybką dostawą. By zminimalizować czas dowozu wybranych towarów, Glovo wyznaczy do tego zadania specjalną grupę kurierów, którzy w czasie 15 minut dowiozą klientom produkty z mikrocentrów dystrybucyjnych Biedronka Express.

Zobacz: Biedronka z nową akcją. Kliknij i odbierz kasę na zakupy

W usłudze Biedronka Express BIEK sieć zaoferuje te same produkty, które są dostępne w sklepach stacjonarnych i w tych samych cenach. Produkty będą odbierane z 15 mikrocentrów dystrybucyjnych działających w sześciu miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Kurierzy Glovo zapewnią szybką dostawę pod drzwi klientów, w ciągu 15 minut. Nowa usługa szybkiej dostawy będzie dostępna przez siedem dni w tygodniu, a więc również w niedzielę.

Biedronka i Glovo startują z nową usługą BIEK

W ofercie, wśród 1,2 tys. produktów, klienci znajdą zarówno produkty marki własnej Biedronki, jak i popularnych marek zewnętrznych. Będzie więc zamówić na przykład produkty spożywcze, a także przekąski, napoje i lody. 

Uruchomienie usługi Biedronka Express pod nazwą BIEK nie zmienia zasad działania sklepu internetowego Biedronki w Glovo, który działa od kwietnia ubiegłego roku we wszystkich stolicach polskich województw i innych dużych miejscowościach. Biedronka i Glovo obsługują klientów korzystających z usługi Biedronka Express już łącznie w 31 miastach. Zamówienia można składać w godzinach 10.00 – 22.30, przy czym w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu oferta dostępna jest już od godziny 8.00 rano.

Zobacz: Glovo Prime: pierwszy miesiąc za darmo
Zobacz: Glovo Prime startuje w Polsce. To abonament na dostawy zakupów wprost pod drzwi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Unsplash (Prime News)

Źródło tekstu: Biedronka, oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu