DAJ CYNK

Glovo Prime: pierwszy miesiąc za darmo

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Glovo Prime: pierwszy miesiąc za darmo

Glovo szczyci się sukcesem swojej usługi Glovo Prime i ogłasza specjalną ofertę dla nowych użytkowników – pierwszy miesiąc za darmo.

Glovo Prime to miesięczny abonament, dzięki któremu użytkownicy mogą korzystać z darmowych dostaw oraz specjalnych ofert z ulubionych restauracji czy sklepów. Firma przekonuje, że jest to świetne rozwiązanie dla osób regularnie korzystających z dostaw jedzenia oraz zakupów wprost pod drzwi domu. Usługa wystartowała w Polsce na początku lipca.

Zobacz: Darmowymi dostawami w Allegro Smart! podzielisz się z rodziną

Jak donosi Glovo, oferta Prime na dobre zagościła w naszym kraju, a liczba użytkowników, którzy z niej korzystają, dynamicznie rośnie. Usługa miesięcznego abonamentu na nielimitowane dostawy obejmuje już ponad 6 tysięcy partnerów w 11 miastach, rośnie też liczba specjalnych promocji kierowanych do subskrybentów. Wśród dostawców są nie tylko restauracje, ale też sieci supermarketów, kawiarnie czy punkty usługowe.

Teraz Glovo przygotowało specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy przez pierwszy miesiąc nie płacą za usługę. W ten sposób firma daje możliwość zapoznania się z ofertą bez konieczności ponoszenia żadnych opłat.

Akcja „Pierwszy miesiąc za darmo” to odpowiedź na duże zainteresowanie Glovo Prime już w pierwszych tygodniach od uruchomienia. Mile zaskoczyła nas popularność tej usługi, która nieustannie i bardzo dynamicznie poszerza grono zadowolonych użytkowników. Jesteśmy przekonani, że po skorzystaniu z promocyjnej oferty, użytkownicy będą kontynuować abonament także po okresie próbnym

 – zachęca Jakub Sobczak, Country Growth & Marketing Manager w Glovo.


Po okresie promocyjnym opłata abonamentowa wyniesie 15,99 zł miesięcznie. Z usług Glovo Prime można zrezygnować w dowolnej chwili, bez konieczności dodatkowych formalności. Sklepy oraz punkty partnerskie objęte pakietem zostały wyróżnione w aplikacji fioletowym znaczkiem

Zobacz: Glovo Prime startuje w Polsce. To abonament na dostawy zakupów wprost pod drzwi
Zobacz: Glovo podsumowuje dwa lata działalności w Polsce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Glovo

Źródło tekstu: Glovo