DAJ CYNK

iOS 16 bez kupowania iPhone’a? Tak, możesz to mieć!

Anna Rymsza

Aplikacje

Launcher iOS 16 na telefonie Xiaomi

Podoba Ci się iOS 16, ale nie chcesz kupować iPhone’a? Takich osób jest więcej… i jest na to odpowiedź.

Launcher iOS 16 zanotował właśnie 50 mln pobrań z Google Play. Launcher ten zmienia ekran domowy Twojego telefonu z Androidem na taki do złudzenia przypominający iOS. Są tu nawet identyczne tapety! Szaleństwo na punkcie tej aplikacji można wytłumaczyć częściowo tym, że jej autor odwzorował już wygląd systemu iOS 16, na razie dostępnego wyłącznie dla testerów.

Zobacz: iOS 16 oficjalnie. Jedna funkcja może zatrząść bankowością

Android udaje iOS 16. Robi to dobrze!

Sprawdziłam na własnej skórze, o co tyle szumu w Google Play. Launcher rzeczywiście robi wrażenie, jeśli ktoś lubi takie rzeczy. Sprawdziłam go na Xiaomi Mi 11 Lite 5G.

Ustawienia Launchera iOS 16 na telefonie Xiaomi Mi 11 Lite

Launcher iOS 16 jest momentami nawet lepszy od oryginału. Appe nie przepada za dawaniem użytkownikom nadmiernej wolności, ale na Androidzie – hulaj dusza! Launcher daje więc znacznie więcej możliwości personalizacji, jak możliwość zmiany automatycznej kategoryzacji aplikacji w grupach (Apple wierzy, że Siri robi to najlepiej na świecie i koniec), zmiana animacji ekranu głównego, ustawienia rozmycia, zmiana nazw aplikacji i tym podobne. 

Widżety i ustawienia telefonu w Launcher iOS 16 na telefonie Xiaomi Mi 11 Lite

Launcher iOS 16 jest dostępny za darmo, jedynie wyświetla nieco reklam w czasie zmieniania ustawień. Jeśli chcesz zmienić też ekran blokady i mieć dostęp do centrum kontroli w stylu Apple, w ustawieniach Launchera znajdziesz linki do aplikacji tego samego autora, które Ci to załatwią. Niestety one jeszcze nie zostały dostosowane do kopiowania iOS-a 16.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Własne

Źródło tekstu: Google Play, MacRumors