DAJ CYNK

InPost w końcu z funkcją, na którą wszyscy czekali

Marian Szutiak

Aplikacje

InPost Mobile aplikacja nowa funkcja udostępnianie

InPost wprowadza nową funkcję w swojej aplikacji mobilnej, która pozwala wygodnie udostępnić dane potrzebne do odbioru przesyłki wybranej osobie.

InPost Mobile to aplikacja mobilna przeznaczona do obsługi i zarządzania przesyłkami w sieci Paczkomatów InPost. Dzięki niej użytkownicy mogą między innymi nadawać, odbierać i przekierowywać przesyłki. Teraz w aplikacji wprowadzono nową usługę i nazwie „Udostępnij przesyłkę z apki do apki”, która rozszerza obecne możliwości aplikacji i pozwala na przekazanie innemu użytkownikowi InPost Mobile swojej przesyłki do odbioru. Funkcja jest zrealizowana po uprzednim sparowaniu telefonów użytkowników aplikacji. Ma to pozwolić zachować bezpieczeństwo usługi. Konsumenci nie muszą już ręcznie przesyłać kodów odbioru i kodów QR.

Zobacz: InPost pomoże zrobić porządki w szafie, a CCC da Ci za to zniżkę
Zobacz: InPost Fresh rusza w czterech nowych miastach

Sieć urządzeń Paczkomat InPost zrewolucjonizowała rynek usług logistycznych w Polsce i w Europie. Jednym z czynników, przez który ludzie pokochali odbiór poprzez Paczkomat® InPost, była możliwość dostosowania czasu odbioru i nadania przesyłek do własnego rytmu dnia. Nowa funkcja w aplikacji InPost Mobile pozwoli jeszcze mocniej uelastycznić proces odbioru przesyłek.

Życie powoduje, że choćby z przyczyn losowych nie możemy odebrać przesyłki, ale odbioru może dokonać za nas bliska osoba, która jednak nie zawsze może łatwo pozyskać od nas dane dostępowe do skrytki. Dzięki nowej funkcji problem został rozwiązany i w sytuacji, gdy z różnych względów sami nie możemy udać się do maszyny Paczkomat®, za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji InPost Mobile przekażemy naszą przesyłkę prosto do aplikacji InPost osobie, która zrobi to za nas.

– powiedziała Dagrama Brzezińska, członek zarządu InPost

InPost z apki do apki baner

Nowa funkcja w aplikacji InPost Mobile umożliwia udzielanie dostępu do skrytki innemu użytkownikowi aplikacji. Wystarczy, że obaj użytkownicy InPost Mobile sparują ze sobą swoje aplikacje, a następnie osoba, do której została wysłana paczka, jednym kliknięciem udostępni swoją przesyłkę, a ta pojawi się na aplikacji drugiej osoby, która będzie mogła ją odebrać zdalnie.

Aplikację InPost Mobile można pobrać ze sklepów Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

Zobacz: Ceny prądu szaleją, ale jest na to sposób. Wystarczy smartfon
Zobacz: Instagram udostępnia lokalizację twoim followersom? CEO odpowiada

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Chubo - my masterpiece / Shutterstock.com, InPost

Źródło tekstu: InPost

Przewiń w dół do następnego wpisu