DAJ CYNK

Facebook Dating trafia do Europy, również do Polski. Tinder ma się czego bać?

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 5609

Facebook Dating Europa Polska

Facebook zaczął wprowadzać do Europy swój serwis randkowy. Facebook Dating to funkcja mająca pomóc użytkownikom w znalezieniu znaczących relacji między osobami, które mają ze sobą cos wspólnego

Facebook Dating to dedykowana przestrzeń w aplikacji Facebook, w której można utworzyć swój profil randkowy za pomocą kilku dotknięć. Funkcja ma ułatwiać dzielenie się swoim "prawdziwym ja" i dać bardziej autentyczne spojrzenie na to, kim jest jej użytkownik. W polskiej wersji językowej funkcja ta nosi nazwę Randki na Facebooku i można ją znaleźć w menu, które zobaczymy po kliknięciu w ikonkę "hamburgera" w aplikacji Facebook.

Zobacz: Pajacyki: Facebook zmienił ikonkę w Messengerze? „Promocja tęczowej ideologii”. Wielki oburz Polaków
Zobacz: Facebook namawia władze USA do ataku na Apple'a

Facebook Dating to między innymi:

  • Historie. Pozwalają one dzielić się chwilami z codziennego życia, dzięki czemu możesz znaleźć kogoś, kto jest zainteresowany tym, czym się zajmujemy. Jeśli zdecydujmy się udostępnić informacje z Facebooka lub Instagram Stories w swoim profilu randkowym, możemy pokazać, kim jesteśmy i łatwiej poznać kogoś odpowiedniego.
  • Secret Crush. Funkcja Secret Crush pozwala odkrywać potencjalne relacje z osobami, które już znamy na Facebooku i/lub Instagramie. Facebook Dating nie zaproponuje znajomych z Facebooka jako potencjalnych dopasowań, ale jeśli zdecydujemy się użyć Secret Crush, możemy wybrać do dziewięciu znajomych z Facebooka lub obserwowanych na Instagramie, które nas interesują. Jeśli nasz "sympatia" również nas doda do swojej listy Secret Crush, może to być pierwszy krok do sukcesu. Jeśli nasza "sympatia" nie tworzy listy Secret Crush lub nie umieści nas na swojej liście, wtedy nie dowie się, że jest na naszej.
  • Wydarzenia i grupy. Można zobaczyć inne osoby, które korzystają z Facebook Dating o podobnych zainteresowaniach, decydując się na dodanie wydarzeń i grup na Facebooku do randki.
  • Wirtualne randki. Jeśli dopasujemy się do kogoś w Facebook Dating i jesteśmy gotowi do rozmowy wideo ze sobą, możemy rozpocząć czat wideo. Druga strona otrzyma zaproszenie, a gdy je zaakceptuje, dołączy do naszego połączenia wideo. Nasze imię i zdjęcie z profilu randkowego będą wyświetlane podczas nawiązywania połączenia.

Dostępność

Facebook Dating był do tej pory dostępny w 20 krajach, takich jak Argentyna, Boliwia, Brazylia, Kanada, Chile, Kolumbia, Ekwador, Gujana, Laos, Malezja, Meksyk, Paragwaj, Peru, Filipiny, Singapur, Surinam, Tajlandia, Stany Zjednoczone, Urugwaj i Wietnam. Teraz funkcja trafia do do kolejnych państw: Austrii, Belgii, Bułgarii, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Chorwacji, Węgier, Irlandii, Włoch, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Malty, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Szwecji, Słowenii, Słowacji, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Zobacz: Google Play: za darmo aplikacje o wartości 120 zł!
Zobacz: Android 11 ma błąd trybu pełnoekranowego, Google nic z tym nie robi

Facebook zabezpieczył moduł randkowy przed możliwością zrobienia zrzutu ekranu. Gdy tego spróbujemy, zobaczymy komunikat, że się nie da z powodu zasad zabezpieczeń. Jeśli ktoś ma telefon Samsunga i używa aplikacji Twój Telefon na komputerze z Windowsem może to łatwo obejść. Wystarczy uruchomić aplikację Facebook z poziomu tego narzędzia i zrobić zrzut ekranu na komputerze.

Facebook Dating komunikat

Facebook Dating zrzut

Zobacz: "Twój telefon" - można streamować aplikacje na wszystkich Samsungach
Zobacz: Samsung Galaxy Z Fold2 5G - składany telefon bez kompromisów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Facebook

Przewiń w dół do następnego wpisu