DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje o wartości 120 zł!

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 94772

Płatne aplikacje za darmo w Google Play

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejne wrześniowe zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które można pobrać zupełnie za darmo. Czas promocji jest oczywiście ograniczony. Przy każdej pozycji dodaliśmy datę końca przeceny, zaczerpniętą ze sklepu Google Play. Raz dodana do konta Google aplikacja będzie Twoja na zawsze!

Peppa Pig: Golden Boots

Świnka Peppa i złote buty – gra z Google Play

Świnka Peppa i złote buty to gra dla najmłodszych miłośników serialu animowanego. Gra powstała na bazie odcinka specjalnego o tym samym tytule. Aplikacja zachęca przedszkolaków do poznawania świata Peppy za pośrednictwem mini-gier. Przy okazji warto szukać złotych butów – za każą parę dostaniesz nagrodę. W aplikacji spotkamy oczywiście postacie z serialu, oprawa dźwiękowa i wizualna również nawiązuje do popularnej animacji.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 25 października).

English Thesaurus

English Thesaurus

English Thesaurus to kompleksowy słownik synonimów, antonimów i idiomów języka angielskiego, który działa offline. Co ważne, słownik pozwala znaleźć nie tylko pojedyncze słowa, ale również liczbę mnogą, wyrażenia i związki frazeologiczne. Wyszukiwarka ma też możliwość znalezienia słów napisanych z błędem, co jest ogromną pomocą dla osób uczących się języka.

W bazie słownika znajduje się prawie 1,8 mln synonimów i 361 tyś. antonimów. 

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 25 października).

English-Spanish Dictionary

English-Spanish Dicitonary dla Androida

Słownik angielsko-hiszpański może działać offline. W bazie znajduje się 718 tysięcy wpisów, 514 tysięcy tłumaczeń, 558 tysięcy synonimów i 40 tysięcy przykładów użycia różnych słów. Wiele słów można odsłuchać, a także sprawdzić odmianę. Co ważne, wyszukiwarka pozwala znaleźć liczbę mnogą i inne formy gramatyczne.

Słownik sprawdzi się dla angielskiego w odmianie brytyjskiej i amerykańskiej oraz hiszpańskiego w odmianie z Europy, USA i ameryki południowej.

Normalna cena aplikacji to 48,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 25 października).

Little White Rocket – Relax & calm down in space

Little White Rocket to śliczna, relaksująca gra o minimalistycznej grafice. Mała rakieta musi przebyć plansze, korzystając z pola grawitacyjnego umieszczonych na niej planet. W skrócie chodzi o to, by wejść na orbitę, poczekać na odpowiedni moment i przeskoczyć na orbitę innego obiektu. Przy okazji trzeba zebrać różne potrzebne elementy. Nie ma tu żadnej rywalizacji, tylko relaksujące łamigłówki, spokojna muzyka i śliczna oprawa graficzna.

Normalna cena aplikacji to 9,79 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 22 października).

Manoir

Manoir to interesująca platformówka–łamigłówka, w której główny bohater musi przemierzyć nawiedzoną willę. Każde z pomieszczeń stanowi odmienne wyzwanie, a im dalej, tym trudniejsze są plansze. Niektóre rozwiązania wymagają nieszablonowego myślenia. Gracz ma 10 żyć i musi ukraść 30 diamentów z różnych części willi, a przy okazji nie dać się złapać. Warto dodać, że grę stworzyła jedna osoba.

Normalna cena aplikacji to 16,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 25 października).

ProCam X (HD Camera Pro)

ProCam X w Google Play

ProCam X to aplikacja dla wymagających fotografów mobilnych. Aplikacja daje dostęp do wszystkich funkcji aparatu i pozwala ustawić parametry fotografowania ręcznie. To oznacza, że można ręcznie ustawić ostrość, kontrolować balans bieli, czas otwarcia migawki oraz czułość ISO matrycy. Ponadto są tu różne dodatkowe funkcje, jak możliwość robienia zdjęć seryjnych czy interwałowych, rozpoznawanie twarzy czy samowyzwalacz. Aplikacja daje też możliwość kręcenia filmów z efektami kolorystycznymi i możliwością dopasowania parametrów ręcznie.

Normalna cena aplikacji to 18,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 23 października).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu