DAJ CYNK

Apple wybiera najlepsze aplikacje i gry w App Store

Marian Szutiak

Aplikacje

Apple wybiera najlepsze aplikacje i gry w App Store

Firma Apple ogłosiła wyniki konkursu App Store Awards 2022. Gigant wyróżnił 16 aplikacji i gier, które zainspirowały użytkowników do głębszego zaangażowania się w świat, poszerzenia wyobraźni i pozostania w kontakcie z przyjaciółmi i bliskimi.

Tegoroczni zwycięzcy reprezentują zróżnicowaną społeczność programistów z całego świata, których aplikacje i gry zostały wybrane przez globalny zespół redakcyjny Apple App Store za dostarczanie wyjątkowych doświadczeń i wywieranie głębokiego wpływu na kulturę.

Tegoroczni zwycięzcy App Store Award na nowo przeobrazili nasze doświadczenia z aplikacjami, które dostarczały świeżych, przemyślanych i prawdziwych perspektyw. Od solowych samouków po międzynarodowe zespoły na całym świecie, ci przedsiębiorcy wywierają znaczący wpływ i reprezentują sposoby, w jakie aplikacje i gry wpływają na nasze społeczności i życie.

– powiedział Tim Cook, dyrektor generalny Apple'a

Laureaci App Store Awards 2022

Najlepszymi aplikacjami w sklepie App Store okazały się w tym roku następujące tytułu:

Wśród najlepszych gier w App Store znalazły się:

Oprócz wyboru najlepszych aplikacji i gier na urządzenia Apple'a, redaktorzy App Store wybrali pięciu zwycięzców w kategorii Cultural Impact. Te aplikacje wywarły trwały wpływ na życie ludzi i kulturę. Tegoroczni zwycięzcy zachęcają użytkowników do głębszego zaangażowania się w swoje emocje, autentycznego łączenia się z innymi i oddania hołdu swojemu dziedzictwu i pokoleniom, które żyły przed nimi, jednocześnie wyobrażając sobie, jak dziś stworzyć lepszy świat.

Wyróżnione tytuły to:

App Store ma już 14 lat

Sklep App Store został uruchomiony w 2008 roku, zawiera obecnie 1,8 miliona aplikacji i jest odwiedzany przez ponad pół miliarda osób tygodniowo w 175 regionach. Sklep jest motorem światowego wzrostu gospodarczego, generując 643 miliardy dolarów w rozliczeniach i sprzedaży w samym roku 2020. App Store to również jedyne miejsce, z którego można pobrać i zainstalować aplikacje na iPhone'y.

Zobacz: Apple Watch Ultra jako komputer nurkowy. Umożliwia to apka Oceanic+
Zobacz: Elon Musk ma plan. Może stworzyć konkurencję dla Androida i iOS

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Tada Images / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Apple

Przewiń w dół do następnego wpisu