DAJ CYNK

Windows 10 już umożliwia równoczesne uruchamianie kilku aplikacji Androida

Dodane przez: HTur

Kategoria: Windows

Interakcje: 17493

Uruchamianie aplikacji z Androida to jedna z fajniejszych cech aplikacji "Twój telefon". A pierwsi testerzy mogą już uruchamiać kilka w tym samym czasie.

"Twój telefon" to funkcja chyba doskonale wszystkim znana, a Microsoft bez przerwy ją rozwija, czyniąc jeszcze lepszą. Jakiś czas temu pojawiła się możliwość streamingu aplikacji z Androida na ekran PC, a najnowsza aktualizacja dla testerów umożliwia nawet więcej - a więc otwieranie kilku aplikacji w tym samym czasie. Dzięki temu możesz obsługiwać apki na telefonie przy pomocy klawiatury i myszki, podnosząc komfort ich użytkowania. Jak obiecał wcześniej Microsoft, aplikacje z Androida wyświetlają się w niezależnych okienkach, które można przesuwać po ekranie. Dlatego możesz np. odpalić w tym samym czasie WhatsApp, Instagram, Telegram, Messengera i mieć podgląd wszystkich.

Zobacz: "Twój telefon" otrzymuje funkcję kasowania zdjęć z telefonu

Niestety, jak na razie nie zmieniła się jedna rzecz - z nowej funkcji skorzystają tylko smartfony marki Samsung. Wymagany jest system Android w wersji 9.0 lub wyższej. A kiedy będzie można uruchamiać kilka aplikacji równocześnie na telefonach innych marek? Ostatnie doniesienia mówią o przyszłym roku. Warto dodać, że nowa funkcja umożliwia przypinanie wybranych apek do paska zadań oraz umieszczania ich w menu Start, dzięki czemu nie trzeba uruchamiać programu "Twój telefon", a wystarczy kliknąć na ikonkę i gotowe.

Zobacz: Windows 10: Twój telefon otrzymuje nowe funkcje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Windows Latest

Źródło tekstu: Windows Latest

Przewiń w dół do następnego wpisu