DAJ CYNK

Intel publikuje sterowniki na listopad - ma być szybciej i lepiej

Dodane przez: HTur

Kategoria: Windows

Interakcje: 6115

W ostatnich tygodniach Intel aktualizuje swoje sterowniki bardzo często. Teraz ukazały się kolejne wersje, które będą stopniowo rozprowadzane globalnie. Wpływają pozytywnie na wydajność systemu.

Listopadowa aktualizacja sterowników firmy Intel przeznaczona jest dla systemów Windows 10 od wersji 1709 wzwyż. Ich oficjalna nazwa to Intel DCH 27.20.100.8935, a zadanie to - jak zawsze - polepszenie wydajności i naprawa bugów związanych z istniejącymi tytułami. Aby je pobrać i zainstalować, należy skorzystać z narzędzia Intel Support Assistant, jednak nie każdy będzie jeszcze mógł to zrobić - sterowniki rozprowadzane są falami, a poszczególne obejmują wybrane rejony świata. W naszym pojawią się prawdopodobnie dopiero w przyszłym tygodniu.

Na liście zmian widzimy m.in. ulepszenie wydajności podczas streamowania materiałów wideo z YouTube, a zwłaszcza przy użyciu Chrome, usprawnienia przy takich grach, jak Crysis Remastered, World of Warcraft, Civilization 6: Gathering Storm, Forza Horizon 4 czy Doom Eternal. Nowe sterowniki obsługują wszystkie procesory producenta, zaczynając od szóstej generacji. Oznacza to, że załapią się na nie również procesory Pentium oraz Celeron.

Zobacz: AMD vs Intel - rywalizacja nabiera tempa

Zobacz: Intel Iris XeMAX – w końcu dyskretna grafika Intela dla supercienkich laptopów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Epic Games

Źródło tekstu: Windows Latest

Przewiń w dół do następnego wpisu