DAJ CYNK

W CDA Premium zobaczycie serial mockumentary „Selfie po polsku”. Niecenzuralny i seksistowski

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 7907

W CDA Premium zobaczycie serial mockumentary Selfie po polsku

Polski Ed Wood, Mariusz Pujszo, powraca w satyrycznym serialu utrzymanym w stylistyce tzw. mockumentary, czyli pseudo dokumentu. Całość dostępna będzie tylko na platformie CDA Premium.

CDA Premium stara się konsekwentnie budować swoją markę, wprowadzając coraz więcej unikatowych produkcji, dostępnych tylko na tej platformie. Takie też ma być „Selfie po polsku”. Jest to składający się z 12 odcinków serial typu mockumentary, będący połączeniem filmu fabularnego z dokumentem. 

Zobacz: Premiera „Guns Akimbo” z Danielem Radcliffe tylko w CDA Premium

Produkcja opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy chcą szybko uwolnić się z kłopotów finansowych i zarobić na produkcji filmu. Filmu, dodajmy, którego wcale nie chcą skończyć. Większe zyski przynosi im bowiem naciąganie różnego rodzaju inwestorów czy osób zgłaszających się na castingi i szkolenia aktorskie. 

Zobacz: CDA przejmuje Kapitana Bombę od 4Fun Media

Reżyserem i pomysłodawcą serialu jest Mariusz Pujszo, twórca m.in. „Polisz kicz projekt”, często nazywany „najgorszym polskim reżyserem” czy „polskim Edem Woodem”. Główne role grają sam Mariusz Pujszo oraz komik Grzegorz Halama. W serialu pojawia się sporo osób znanych z showbiznesu, takich jak Marek Włodarczyk, Henryk Gołębiewski, Michał Milowicz oraz polskie influencerki i instagramerki. 

Jak opisuje CDA Premium, serial jest pełen niewybrednych, często wywołujących krępującą ciszę żartów, seksistowskich sytuacji, niecenzuralnego języka i przerysowanego epatowania golizną. Pod warstwą absurdu autorzy kpią zarówno z rodzimej branży filmowej, jak i przywar polskiego społeczeństwa, którego spora część bezrefleksyjnie zachwyca się życiem celebrytów i o nim marzy.

Całość składa się z 12 odcinków. Do tej pory dostępne są dwa pierwsze epizody, a premiera każdego kolejnego zawsze w sobotę o godzinie 14. „Selfie po polsku” dostępne będzie tylko dla widzów CDA Premium.

Zobacz: Porucznik Kabura powraca w drugim sezonie na CDA Premium
Zobacz: CDA Premium rusza z własnymi produkcjami. Na początek: Porucznik Kabura

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: CDA Premium

Przewiń w dół do następnego wpisu