DAJ CYNK

Porucznik Kabura powraca w drugim sezonie na CDA Premium

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 9127

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu animowanego „Porucznik Kabura” dostępny będzie już w styczniu 2020 roku. Tak jak poprzednio, tak i tym razem wszystkie odcinki będzie można zobaczyć w CDA Premium.

Zobacz: CDA Premium rusza z własnymi produkcjami. Na początek: Porucznik Kabura

Nieokrzesany, kontrowersyjny bohater Polskich Kosmicznych Sił (PKS) powraca z dużym hukiem. W pierwszym odcinku porucznik Kabura będzie musiał stawić czoła nie tylko obcym, ale zostanie też uwikłany w polityczny konflikt między Cyber Tuskiem i mózgiem elektronowym Jarosław 2000. Nowe odcinki mocniej nawiązywać będą do bieżącej sytuacji, nie zabraknie wulgarnych żartów, parodii disco polo, a nawet odwiedzin w pewnej kamienicy z pokojami na godziny. W kolejnych epizodach pojawią się także postacie, które na pewno ucieszą wszystkich fanów poprzednich kultowych produkcji Bartosza Walaszka.

Pierwszy sezon przygód Kabury miał bardzo dużą oglądalność. Absurdalny humor spodobał się widzom i zyskał wielu fanów. Decyzja o kontynuacji była więc naturalna. Drugi sezon będzie równie niewybredny i pikantny jak pierwszy, ale będzie więcej odniesień i nawiązań do bieżącej sytuacji w naszym kraju i nieco więcej politycznych aluzji. Oczywiście bez sympatii do jakiejkolwiek partii i w typowym dla produkcji stylu. - mówi Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług. 

Tak jak poprzednio, tak i tym razem za produkcję odpowiada studio filmowe SPInka, a reżyserem i autorem scenariusza jest Bartosz Walaszek. Premiera pierwszego odcinka  drugiego sezonu „Porucznika Kabury” odbędzie się w piątek 31 stycznia, a kolejne będą udostępniane widzom co tydzień. Drugi sezon będzie składał się z ośmiu epizodów. 

Zobacz: Zimowa wyprzedaż filmów w Wypożyczalni PLAY NOW
Zobacz: Nowy Rok na Platformie Canal+: odkodowane kanały sportowe i mecze Premier League
Zobacz: Netflix kupił polskie produkcje Showmaxa

Źródło tekstu: CDA Premium

Przewiń w dół do następnego wpisu