DAJ CYNK

CDA Premium rusza z własnymi produkcjami. Na początek: Porucznik Kabura

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 8140

CDA Premium rusza z własnymi produkcjami. Na początek: Porucznik Kabura

Filmowe serwisy streamingowe coraz częściej starają się przyciągnąć widzów swoimi własnymi produkcjami, których nie można obejrzeć nigdzie indziej. Taką strategię przyjęła też platforma CDA Premium, która zapowiada premierę „Porucznika Kabury", pierwszego serialu zrealizowanego specjalnie dla serwisu. Pierwszy odcinek - 25 października, kolejne będą udostępniane widzom co tydzień.

Zobacz: Liczba subskrybentów CDA Premium przekroczyła 200 tysięcy
ZobaczAplikacja CDA pobrana ponad dwa miliony razy

Jest rok 2050. Polska rządzona przez mózg elektronowy Jarosław 2000 jest największym mocarstwem na Ziemi. Jednak prawdziwe zagrożenie płynie z kosmosu, a jedyną osobą mogącą powstrzymać inwazję Obcych jest Ryszard Kabura... Bohater to uzależniony od hazardu drobny kombinator, który, uciekając przed wierzycielami, zaciąga się do Polskich Kosmicznych Sił (PKS) i wyrusza w galaktyczną misję wojskową. 

„Porucznik Kabura” to składający się z ośmiu odcinków satyryczny serial animowany. Absurdalny humor, niewybredne żarty ze wszystkich i wszystkiego, odniesienia i nawiązania do aktualnej sytuacji politycznej i społecznej oraz mocno niecenzuralny język i absolutny brak poprawności politycznej - to główne cechy serialu.

Zobacz: To się nazywa zwiastun! Disney+ promuje swoją ofertę 3-godzinnym filmem
Zobacz: CANAL+ namawia na telewizję 4K i kusi telewizorami SONY

Za produkcję odpowiada studio filmowe SPInka, a reżyserem i autorem scenariusza jest Bartosz Walaszek, twórca między innymi „Kapitana Bomby” i mającego milionową widownię serialu „Blok Ekipa”. Premiera pierwszego odcinka „Porucznika Kabury” odbędzie się w piątek 25 października. Serial będą mogli zobaczyć tylko użytkownicy CDA Premium.

- Serial „Porucznik Kabura” to pierwsza w pełni samodzielna produkcja CDA. Chcieliśmy, żeby była ona prześmiewcza, miejscami przerysowana i niepoprawna. Idealną osobą do tego zadania był według nas Bartosz Walaszek, którego charakterystyczny i rozpoznawalny styl albo bardzo się lubi, albo wręcz przeciwnie, ale obok którego trudno przejść obojętnie. Fani Kapitana Bomby, do którego Kabura w pewien sposób nawiązuje, powinni być zadowoleni. - mówi Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług.

Zobacz: Amazon Prime Video w ofercie T-Mobile 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: CDA Premium

Przewiń w dół do następnego wpisu