DAJ CYNK

Amazon Prime Video w ofercie T-Mobile

02.10.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 5377

Ważne 0

0

T‑Mobile wprowadza do swojej oferty usługę Amazon Prime Video

Od dziś T‑Mobile wprowadza do swojej oferty usługę Amazon Prime Video. Wśród polskich operatorów telefonii komórkowej magentowa sieć oferuję ten serwis VOD jako pierwsza. T‑Mobile udostępni aplikację Prime Video również na swoim dekoderze. 

T‑Mobile rozszerza wachlarz rozrywki oferowanej w ofertach konwergentnych. Od dzisiaj obecni i nowi klienci Magenty 1 lub innych usług mobilnych abonenci mogą subskrybować Amazon Prime Video i płacić za tę usługę na jednym rachunku T‑Mobile. Operator proponuje klientom 7-dniowy okres promocyjny, a po aktywacji usługi - również dostęp do Prime Video za pośrednictwem dekodera T‑Mobile.

Zobacz: Amazon Prime Video dostępny w Polsce
Zobacz: Netflix zapowiada 4. sezon Stranger Things 


Klienci T‑Mobile będą mogli na bieżąco śledzić losy bohaterów produkcji Amazon Originals takich jak „Carnival Row”, „Tom Clancy’s Jack Ryan”, „The Grand Tour”, czy „The Boys”, kupując Amazon Prime Video jako usługę dodaną. Miesięczny koszt dostępu do platformy to 13 zł, które zostaną dodane do zbiorczego rachunku za usługi T‑Mobile.

Zobacz: Orange VOD - filmowe nowości zapowiadane na październik
Zobacz: Disney+ z biblioteką 688 filmów i 174 seriali. To brzmi przekonująco

Operator planuje również stworzenie pakietów łączących Amazon Prime Video z innymi usługami telekomunikacyjnymi i rozrywkowymi.

T‑Mobile wprowadza do swojej oferty usługę Amazon Prime Video

Wraz z dołączeniem do oferty treści wideo Amazon Prime Video, T‑Mobile zadbał również o nowy interfejs swojego dekodera. Odświeżony panel użytkownika ma zapewnić bardziej intuicyjny dostęp do usług telewizyjnych i wideo, w tym poza Amazon Prime Video także do Netfliksa, YouTube’a oraz platformy IPLA z kanałami telewizyjnymi i pakietami IPLA SPORT i IPLA ELEVEN SPORTS. Odświeżone menu zawiera również nowe zakładki tematyczne takie jak „Sport” czy „Filmy i seriale”. Klienci, którzy już zakupili urządzenie, jeszcze w październiku otrzymają informację o dostępnej aktualizacji urządzenia.

Zobacz: Netflix Originals - zapowiedzi na październik. Długa lista na jesienne wieczory
Zobacz: Na jesień IPLA wprowadza zmiany: nowy pakiet IPLA PREMIUM, niższe ceny i przedpremiery seriali Telewizji Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu