DAJ CYNK

Netflix zapowiada 4. sezon Stranger Things

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 5403

Stranger Things 4 zwiastun trailer netflix

Nie mogło być inaczej - Netflix zapowiedział 4. sezon popularnego serialu Stranger Things. Czeka nas zupełnie nowe miejsce wydarzeń.

Nawet gdyby scena po napisach końcowych ostatniego odcinka 3. sezonu Strager Things nigdy nie powstała, z góry można było założyć, że Netflix na pewno przygotuje kolejny sezon produkcji. Nawet choćby w myśl zasady, że kurze znoszącej złote jajka głowy się nie ucina. Wystarczy tu wspomnieć o wynikach oglądalności. W ciągu czterech dni od premiery pierwszy odcinek 3. sezonu został obejrzany z 40,7 mln kont użytkowników, a cały sezon 18,2 mln. Jako obejrzany Netflix traktuje materiał odtworzony w co najmniej 70%.

Zobacz: Abonament za Netflixa na rachunku Play

I choć opinie na temat 3. sezonu są różne, to serial nadal oferował niepowtarzalny klimat lat 80-tych, a poniższa scena będzie przez wiele osób wspominana jeszcze przez długie lata.

Ale wracając do 4. sezonu, wiemy już, że jego akcja nie będzie toczyć się w miasteczku Hawkins. Co z resztą zapowiadała wspomniana scena kończąca 3. sezon. Choć drogowskaz widoczny na zwiastunie może sugerować, że bohaterowie serii będą starali się do niego dotrzeć.

Zobacz: Netflix Originals - zapowiedzi na październik. Długa lista na jesienne wieczory

Netflix poinformował również o podpisaniu nowej umowy z braćmi Duffer, twórcami serialu. Obejmuje ona długofalową współpracę, która zapewne dostarczy nam nie tylko nowych odcinków Stranger Things, ale być może inne produkcje z uniwersum lub zupełnie nowe produkcje.

Nie wiadomo jeszcze kiedy 4. sezon Stranger Things zadebiutuje na ekranach. Zdjęcia do niego jeszcze nie ruszyły, choć dotychczasowe informacje mówiły o ich rozpoczęciu jeszcze w tym roku. Istnieje więc szansa, że nowe odcinki zobaczymy już w 2020 roku.

Zobacz: Cyfrowe Zniżki z okazji Festiwalu Cyfryzacji

Zobacz: Motorola One Action: test smartfonu, który chciał być jak GoPro
Zobacz: Test Jabra Elite 85H - wygodne i bogato wyposażone słuchawki z potężną baterią

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netflix; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu