DAJ CYNK

Na jesień IPLA wprowadza zmiany: nowy pakiet IPLA PREMIUM, niższe ceny i przedpremiery seriali Telewizji Polsat

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 7985

Nowy pakiet IPLA PREMIUM

Wraz z nadchodzącym jesiennym sezonem w serwisie rozrywki internetowej IPLA wprowadzone zostały istotne zmiany. Nowy pakiet IPLA PREMIUM zapewnia dostęp do seriali, w tym premierowych odcinków najnowszych produkcji Telewizji Polsat, a także setek filmów m.in. z Paramount Play i Sony. Z kolei pakiety IPLA TV i IPLA HBO dostępne są w niższej cenie, a za pomocą pakietu IPLA BEZ REKLAM możliwe jest wyłączenie reklam z całego serwisu. 

W ofercie platformy pojawił się nowy pakiet IPLA PREMIUM, w którym widzowie znajdą ulubione seriale wcześniej niż w TV oraz tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity, a do tego setki bajek, rozrywkę, informacje, publicystykę i treści popularnonaukowe. W nowej ofercie PREMIUM nie będzie reklam, a całość zawiera się w jednym pakiecie, w promocyjnej cenie 15 zł/mies. 

Zobacz: Apple TV+ od 1 listopada również w Polsce
Zobacz: Liczba subskrybentów CDA Premium przekroczyła 200 tysięcy

W pakiecie IPLA PREMIUM znalazły się m.in. seriale oraz programy Telewizji Polsat, które dostępne będą przed emisją w TV, m.in. „Przyjaciółki”, „Zawsze warto” czy „Świat według Kiepskich” oraz kinowe hity, np. „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Powidoki” Andrzeja Wajdy czy „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego. 

Kolejna zmiana - pakiet IPLA HBO jest teraz dostępny za 20 zł. Widzowie znajdą w nim pełne sezony popularnych seriali m.in., „Gra o tron”, „Westworld”, „Opowieści podręcznej”, filmowe hity – „Liga sprawiedliwości” i „To” oraz kanały TV: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White (wszystkie w jakości HD).

Zobacz: Wrześniowe nowości w Orange VOD: komedie, horror, pokemony w 4K
Zobacz: Platforma CANAL+ to nowa nazwa nc+

Z kolei pakiet IPLA TV, w którym liczba kanałów wzrosła do 101, a wśród nich są między innymi stacje sportowe (m.in. Polsat Sport HD, Eurosport 1 HD), filmowo-serialowe (m.in. AXN HD, FilmBOX Premium HD), muzyczne (m.in. MTV Polska, Polsat Music HD) czy informacyjne (m.in. Polsat News HD, Superstacja), teraz dostępny jest za 50 zł miesięcznie.

Użytkownicy IPLI mogą także skorzystać z pakietu, którego zadaniem jest wyłączenie wszystkich reklam w serwisie – IPLA BEZ REKLAM dostępny jest za 10 zł. 

Zobacz: YouTube Originals dla wszystkich - oryginalne produkcje można oglądać za darmo
Zobacz: Dekoder telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu z nowymi funkcjami: TimeShift, reStart i CatchUP

Przewiń w dół do następnego wpisu