DAJ CYNK

Platforma CANAL+ to nowa nazwa nc+

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 9998

3 września 2019 roku platforma nc+ zmieniła nazwę. Z okazji tego wydarzenia rusza kampania reklamowa promująca Platformę CANAL+ oraz jej nowe wybuchowe oferty.

Platforma CANAL+ i "wybuchowe promocje"

Klienci zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne Platformy CANAL+ na 24 miesiące, będą mogli korzystać - w zależności od wybranego pakietu -  z usług telewizyjnych za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące lub otrzymać na ten okres obniżkę ceny abonamentu. Zależnie od wybranych ofert promocyjnych, klienci będą mogli również otrzymać w prezencie dostęp do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, dekodera 4K UltraBOX+ i kanałów Polsat Sport Premium.

Zobacz: Kupując ofertę telewizyjną nc+ można dostać karnet na mecze PKO Ekstraklasy
Zobacz: nc+ zamierza kupić 70 proc. udziałów w Kino Świat

"Wybuchowa paczka" filmów dla wszystkich abonentów

Platforma CANAL+ przygotowała również specjalną kolekcję o nazwie "Wybuchowa paczka". Składa się ona z 20 trzymających w napięciu filmów akcji z udziałem największych gwiazd światowego kina. Filmy można obejrzeć na ekranie telewizora, po podłączeniu dekodera do Internetu, a także w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie. Więcej informacji na temat filmów dostępnych w kolekcji oraz warunków dostępu do nc+ GO i nc+ GO TV można znaleźć pod adresem pl.canalplus.com/wybuchowa-paczka.

Platformę CANAL+ na próbę bez opłat

Wszyscy klienci, którzy w okresie 3-14 września tego roku podpiszą nowe umowy na pakiety telewizji mogą dodatkowo skorzystać z promocji "Try&Buy". W jej ramach do 30 września można bez opłat testować ofertę telewizyjną Platformy CANAL+ i zrezygnować z umowy bez ponoszenia żadnych opłat.

Więcej szczegółów na temat ofert i promocji Platformy CANAL+ znajdziemy na stronie canalplus.pl.

Zobacz: YouTube Originals dla wszystkich - oryginalne produkcje można oglądać za darmo
Zobacz: Oferta Play Now rozszerza się o 4 nowe kanały

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Platforma CANAL+

Przewiń w dół do następnego wpisu