DAJ CYNK

Kupując ofertę telewizyjną nc+ można dostać karnet na mecze PKO Ekstraklasy

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 5516

Platforma nc+ przygotowała specjalną promocję dla kibiców piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Podpisując umowę na ofertę telewizyjną nc+ klienci mogą otrzymać jeden z trzech tysięcy karnetów na mecze swojego ulubionego klubu.

Oferta dotyczy promocji pakietu telewizyjnego EXTRA+ z ośmioma kanałami Canal+, dwoma nowymi kanałami Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 (tu można oglądać mecze PKO Ektraklasy) oraz sześcioma kanałami i serwisami pay-per-view Polsat Sport Premium (w sumie 165 kanałów, 95 w HD) w cenie 99,99 zł miesięcznie.

Zobacz: Startuje PKO Ekstraklasa: abonenci nc+ i Orange TV mogą obejrzeć wszystkie lipcowe mecze bez opłat dodatkowych

Ofertę promocyjną można rozszerzyć o opcje dodatkowe, w tym między innymi o dekoder 4K UltraBOX+ i dostęp do kanału Canal+ 4K Ultra HD, na którym transmitowane są rozgrywki PKO Ekstraklasy (nawet 100 meczów w sezonie), Premier League, LaLiga i Bundesligi oraz filmy, seriale i programy dokumentalne.

Zobacz: Koniec nc+, nowa nazwa to CANAL+

W promocji dla kibiców przygotowano łącznie prawie trzy tysiące karnetów na rundę jesienną lub cały sezon PKO Ekstraklasy. Informacje na temat aktualnej ilości karnetów dostępnych w promocji można uzyskać w autoryzowanych salonach sprzedaży nc+.

Oferta promocyjna dotyczy nowych umów zawieranych na 24 miesiące i obowiązuje do 30 września tego roku lub wyczerpania puli karnetów.

Zobacz: Netflix w sierpniu - pełna lista filmów i seriali

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: nc+

Przewiń w dół do następnego wpisu