DAJ CYNK

Netto wyprzedaje wibratory, ale się wstydzi? Klienci zażenowani

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Netto wyprzedaje elektronikę, ale się wstydzi? Klienci zażenowani

W ostatnim czasie w sklepach Netto można było kupić nietypowy gadżet. Chodzi o masażer, który w rzeczywistości służy do czegoś zupełnie innego.

W ostatnim czasie na półki sklepowe sieci marketów Netto trafiło nietypowe urządzenie, które w gazetce zostało przedstawione jako masażer do ciała. Jego głównymi zaletami miała być ergonomia, cicha praca, 10 trybów wibracji i płynna regulacja poziomów intensywności. Co więcej, ruchy wibracyjne mają zapewnić głęboki drenaż wszystkich warstw skóry.

Netto sprzedaje wibrator jako masażer do ciała

Nie byłoby w tym wszystkim nic dziwnego, gdyby nie fakt, że produkt z gazetki Netto to tak naprawdę wibrator typu Magic Wand. I w żadnym wypadku nie chodzi tu o to, że czegoś takiego nie powinno się kupować lub używać, lecz o sam sposób reklamowania produktu przez Netto.

Dla wszystkich zainteresowanych "masażerem" mamy niestety złą wiadomość. Produkt wyleciał już z asortymentu sklepu, gdyż była to oferta ograniczona czasowo. Urządzenie można było nabyć od 19 do 25 stycznia w sugestywnej cenie 69 złotych.

Warto tu zaznaczyć, że początkowo tego typu sprzęt rzeczywiście miał być przeznaczony do masażu. Za projekt urządzenia odpowiedzialna była firma Hitachi, lecz klienci znaleźli bardziej kreatywne zastosowanie ich pomysłu. 

Zobacz: Biedronka znów wyprzedaje elektronikę. Sprawdziliśmy ceny
Zobacz: Allegro aktualizuje regulaminy. Sprawdź, co się zmieni

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Anna Gawlik / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Mikołaj Dusiński / Twitter / gazetka Netto

Przewiń w dół do następnego wpisu