DAJ CYNK

Zotac wydłuża gwarancję na GeForce RTX 30 i swoje komputery

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1684

GeForce RTX 3080

Nowa seria kart graficznych GeForce RTX 30 lada moment wejdzie do sprzedaży. Zotac zapowiedział, że jego karty z nowymi czipami Nvidii zostaną objęte 3-letnią gwarancją. Będzie też dostępna oferta 3+2.

Zotac ogłosił wydłużenie okresu gwarancji na swój sprzęt wraz z premierą układów graficznych GeForce RTX 30. Czas obowiązywania gwarancji na sprzęt Zotac został wydłużony z 2 do 3 lat. Zmiana wchodzi w życie 17 września – tego samego dnia, gdy w Europie rozpocznie się sprzedaż kart Nvidia GeForce RTX 30.

Karty Zotac Gaming z serii GeForce RTX 30 będą stndardowo objęte 3-letnią gwarancją. Co więcej, jeśli zarejestrujesz swój zakup w ciągu 28 dni, gwarancja zostanie rozszerzona o kolejne 2 lata. W sumie można uzyskać 5 lat gwarancji na nowiutkiego RTX-a.

Zobacz: Znamy polskie ceny kart Nvidia RTX 3090 i 3080
Zobacz: Nvidia obiecuje inwestować w Wielkiej Brytanii po zakupie Arm

Wydłużona gwarancja nie tylko na nowe RTX-y

Żeby nie było nieścisłości – Zotac przedłużył gwarancję nie tylko na najnowsze karty Zotac Gaming GeForce RTX 30, ale też na inne produkty. Wydłużona gwarancja obejmie także nadchodzące modele kart i komputery mini-PC do grania, w których specjalizuje się Zotac. Gwarancja w modelu 3+2 obejmie produkty wprowadzone na rynek po 1 stycznia 2021.

Starsze produkty nie odejdą w zapomnienie. Sprzęt wprowadzony na rynek przed 17 września 2020 r. ma 2-letnią gwarancję, ale ten okres również można wydłużyć. Rejestracja pozwala uzyskać opcjonalną 3-letnią gwarancją rozszerzoną. 5-letnia gwarancja to już standard u Zotaca.

Zadowolenie klienta jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Dzięki tej gwarancji możemy zapewnić naszym lojalnym klientom bardziej niezawodną obsługę posprzedażną, budząc jednocześnie większe zaufanie do produktów ZOTAC

– powiedział Maciej Wieczorek, Senior Marketing Manager ZOTAC na region EMEAI.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu