DAJ CYNK

Xiaomi obniża ceny odkurzaczy. Zaoszczędzisz nawet 700 zł

Marian Szutiak

Sprzęt

Xiaomi obniża ceny odkurzaczy. Zaoszczędzić można nawet 700 zł

Xiaomi obniża ceny trzech inteligentnych odkurzaczy z funkcją mopowania z serii Mi Robot Vacuum-Mop 2. Zaoszczędzić można nawet 700 zł.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Pierwsze z promowanych urządzeń, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro, to prawdziwy mistrz sprzątania i jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych w ofercie Xiaomi. Ten robot sprzątający oczyszcza powietrze filtrem HEPA, mopuje, odkurza i sam wraca do stacji. Można nim sterować zdalnie za pomocą aplikacji w smartfonie lub w tablecie. Zapewnia dokładne sprzątanie podłóg dzięki wbudowanemu systemowi nawigacji LDS oraz możliwości zmiany konfiguracji szczotek. Moc ssąca odkurzacza wynosi 3000 Pa, jest też automatycznie sterowany zbiornik na wodę.

Zobacz: Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro: oto jak wyglądają nowe flagowce
Zobacz: Xiaomi da Polakom rabaty. Jest jeden warunek

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro kosztuje w promocji 1299 zł, czyli o 700 zł mniej niż wynosi cena regularna.

Mi Robot Vacuum-Mop 2

Podstawowy Mi Robot Vacuum-Mop 2 ma siłę ssania na poziomie 2700 Pa. Umożliwia również w pełni autonomiczne sprzątanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Wyposażony jest w zbiornik na wodę z elektronicznym czujnikiem ilości płynu i mapowanie vSLAM, a także mop ciśnieniowy do skutecznego usuwania plam. Zasilanie baterią 3200 mAh zapewnia długą pracę na pojedynczym naładowaniu.

Mi Robot Vacuum-Mop 2

Mi Robot Vacuum Mop 2 w jesiennej ofercie kosztuje 999 zł. To o 500 złotych taniej niż zwykle.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 lite

Model Mi Robot Vacuum-Mop 2 lite jest mały i poręczny, więc z łatwością wjedzie w zakamarki nawet niewielkiego mieszkania. To automatyczny odkurzacz o mocy ssącej 2200 Pa i mop w jednym urządzeniu. Ma trzy tryby czyszczenia i wizualny system nawigacji, zamknięty w ergonomicznej obudowie o wysokości zaledwie 82 mm, pozbawionej wystających elementów, dzięki czemu z łatwością mieści się pod wieloma meblami na nóżkach, jak kanapy, sofy, fotele itp.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

W promocji Mi Roboot Vacuum-Mop 2 lite możemy kupić za 699 zł. Zniżka w tym przypadku wynosi 400 zł.

Jesienna promocja – do kiedy i gdzie

Z jesiennej promocji firmy Xiaomi na odkurzacze można skorzystać do 4 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Objęte nią urządzenia są dostępne w sklepach Xiaomi Store, online na mi-home.pl, mi-store.pl i mimarkt.pl oraz w sieciach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Dostępność w poszczególnych kanałach może się różnić.

Zobacz: Redkey W12 | szybki test odkurzacza z funkcją mopa
Zobacz: Oto odkurzacz przyszłości. Nie pytaj, co umie, ale czego nie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Xiaomi

Źródło tekstu: Xiaomi

Przewiń w dół do następnego wpisu