Nowa bezprzewodowa ładowarka Samsunga naładuje trzy urządzenia jednocześnie

Samsung ma już w ofercie ładowarkę bezprzewodową na dwa urządzenia, przyszła więc kolej na taką, za pomocą której można indukcyjnie naładować trzy urządzenia na raz, na przykład smartfon, słuchawki i zegarek.

Marian Szutiak (msnet)
3
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
Nowa bezprzewodowa ładowarka Samsunga naładuje trzy urządzenia jednocześnie

Samsung ma w swoim portfolio sporo urządzeń, które można naładować bezprzewodowo. Teraz koreański producent zaprezentował ładowarkę indukcyjną, za pomocą której można naładować bezprzewodowo trzy urządzenia jednocześnie. Idealny sprzęt dla osób, które zdecydowały się na zakup zestawu złożonego z najnowszego flagowca Galaxy Note20 lub Galaxy Note20 Ultra, słuchawek Galaxy Buds Live i zegarka Galaxy Watch3.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wireless Charger Trio to rozwinięcie oferowanej wcześniej przez Samsunga ładowarki Wireless Charger Duo, pozwalającej na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Nowa ładowarka jest zgodna ze standardem Qi, dzięki czemu może być używana do bezprzewodowego naładowania dowolnych urządzeń, które obsługują ten standard, także innych marek.

Nowa bezprzewodowa ładowarka Samsunga naładuje trzy urządzenia jednocześnie
Nowa bezprzewodowa ładowarka Samsunga naładuje trzy urządzenia jednocześnie

Specyfikacja potrójnej ładowarki indukcyjnej Samsunga nie została podana, ale powinniśmy ją wkrótce poznać, bliżej debiutu rynkowego. W Europie urządzenie ma kosztować 99 euro (437 zł).