DAJ CYNK

Galaxy Unpacked: Samsung Galaxy Buds Live, czyli ergonomiczne „fasolki” z potężnym basem

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2621

Samsugn Galaxy Buds Live

Takich słuchawek jeszcze nie było. Samsung połączył ergonomię z potężnym basem, dorzucił aktywne tłumienie i wszystko zapakował w obudowie, która wygląda jak ładne klipsy. Tak powstały Galaxy Buds Live.

Galaxy Buds Live zmieniają dotychczasowe podejście do projektowania słuchawek. Są nowatorskie i naprawdę śliczne. Ich elementy wewnętrzne zostały ułożone poziomo, a nie pionowo. Dzięki temu można je całkowicie schować w uszach.

Konstrukcja jest też ergonomiczna. Słuchawki doskonale dopasowują się do kształtu uszu i można je nosić całymi dniami. W zestawie są dwa rozmiary skrzydełkowych nakładek, które pozwalają lepiej dopasować słuchawki do kształtu ucha.

Zobacz: Galaxy Unpacked: Tablety Samsung Galaxy Tab S7 mogą zastąpić laptopa

Przy strojeniu słuchawek maczali palce specjaliści z AKG. Galaxy Buds Live mają 12-milimetrowy przetwornik i kanał basowy, dzięki któremu dźwięk będzie głęboki i bogaty… zwłaszcza w niższym zakresie. Dzięki trzem mikrofonom i odczytowi dźwięku z wibracji czaszki słuchawki reagują na głos użytkownika  i zapewniają świetną jakość rozmów. Słuchawki wyposażone są także funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC) dla typu otwartego, która pozwala wyciszyć rozpraszające dźwięki otoczenia. Co więcej, zostały wyposażone w tryb grania, który zredukuje opóźnienia dźwięku. Nie zabrakło przycisków dotykowych, które ułatwiają sterowanie.

Galaxy Buds Live

W pełni naładowane słuchawki zapewniają do 6 godzin odtwarzania z włączoną funkcją ANC, a etui ładujące daje dodatkowe 15 godzin. 5 minut ładowania zapewni kolejną godzinę słuchania. Oczywiście można naładować je bezprzewodowo ze smartfonu Galaxy.

Zobacz: Galaxy Unpacked: Samsung Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra – znamy polskie ceny

Słuchawki Galaxy Buds Live bedą dostępne w sprzedaży w Polsce od 21 sierpnia, przedsprzedaż rusza 5 sierpnia. Ich cena to 849 zł.

W ofercie przedsprzedażowej można dostać w prezencie 4-miesięczny dostęp do usługi TIDAL w wersji HiFi. Dostępne będą słuchawki białe, czarne i miedziane.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł., Samsung

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu