DAJ CYNK

Samsung OLED do kupienia w Polsce w dwóch rozmiarach

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung OLED w Polsce dwa rozmiary

Samsung uzupełnił swoje portfolio telewizorów dostępnych w Polsce o model OLED S95B, który w naszym kraju możemy kupić w rozmiarach 55 i 65 cali.

Samsung OLED S95B to telewizor z samoemisyjnymi pikselami, dzięki którym głęboka czerń i szeroka paleta kolorów są bardzo żywe. W połączeniu z technologią OLED Quantum HDR obraz jest tak realistyczny, kontrastowy i szczegółowy, że trudno będzie oderwać wzrok od ekranu. Tak przynajmniej twierdzi producent urządzenia. Autentyczność kolorów i ich wierne odwzorowanie potwierdza certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”. S95B prezentuje 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry.

Zobacz: Samsung do Galaxy S21 FE 5G dorzuca zegarek w prezencie
Zobacz: Samsung The Freestyle – tego jeszcze nie grali! Kosmiczny projektor

W nowym modelu Samsung zastosował także szereg rozwiązań, które sprawdziły się i zapewniły popularność telewizorów Neo QLED. Wśród nich jest Neuronowy Procesor Quantum 4K, który zapewnia świetne wrażenia podczas oglądania, gwarantując żywe kolory, wysoki kontrast oraz mnóstwo szczegółów. Funkcja Skalowania do 4K wykorzystuje sztuczną inteligencję i 20 sieci neuronowych, by móc cieszyć się wysoką jakością obrazu także w przypadku materiałów o niższej rozdzielczości.

Samsung OLED przód

Z kolei z myślą o fanach sportu i gier OLED S95B oferuje Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+. Dzięki upłynnieniu ruchu do 120 Hz w 4K można cieszyć się lepszą dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce. Są też takie funkcje dedykowane graczom, jak Ultra Szeroki Widok w Grach czy Panel Gracza.

W telewizorze Samsung OLED widzowie znajdą udoskonalony Smart Hub, czyli intuicyjne centrum sterowania. W tym roku interfejs jest jeszcze łatwiejszy w użytkowaniu, dzięki czemu widzowie szybciej wyszukają pożądane treści, które dodatkowo podzielone będą na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem wcześniejszych zainteresowań. Telewizor oferuje też szereg funkcji i technologii, które widzowie dobrze znają z linii Neo QLED. Wśród nich jest funkcja SmartThings do łatwego łączenia i zarządzania urządzeniami, tryb Multi View (oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie) oraz PC na Ekranie TV.

Możliwości audio nowego OLED S95B są również wysokie, między innymi za sprawą Dolby Atmos w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami (2.2.2) Wrażenia potęguje technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem. Nie zabrakło tu również technologii Q-Symphony, która łączy brzmienie soundbara i telewizora.

Dostępność i cena

Samsung OLED S95B jest już dostępny w Polsce w sklepie internetowym na stronie samsung.com w rozmiarze 55” i 65”. Cena mniejszego modelu wynosi 10990 zł, natomiast za większy telewizor trzeba zapłacić 14999 zł.

Zobacz: NVIDIA dba o posiadaczy 10-letnich kart. AMD może się uczyć
Zobacz: Lenovo prezentuje nowe, gamingowe laptopy z serii Legion 7

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung