DAJ CYNK

RoboVac X8 Hybrid – podwójna moc odkurzania debiutuje w Polsce

Marian Szutiak

Sprzęt

RoboVac X8 Hybrid odkurzacz debiut w Polsce

Firma Eufy wprowadziła na polski rynek automatyczny odkurzacz RoboVac X8 Hybrid. Urządzenie może się pochwalić dwiema turbinami ssącymi (2000 P każda), które pomagają mu w efektywniejszym sprzątaniu.

Firma Eufy chwali swój produkt jako idealne urządzenie do domów, w których sprzątanie bywa wyzwaniem. Efekty działalności gubiących sierść zwierząt czy urzędujących na podłogach dzieci nie powinny stanowić dla RoboVac X8 Hybrid problemu. Z wewnętrznych testów firmy wynika, że zastosowanie dwóch turbin ssących zamiast jednej pozwala wciągać drobiny o prawie 60% efektywniej (niż w przypadku odkurzacza z jedną turbiną – modelu RoboVac 30C). To z kolei pozwala skutecznie usunąć z podłogi sierść, piach i domowe zabrudzenia.

RoboVac X8 Hybrid wyposażony został w zestaw zaawansowanych funkcji. Za szybkie i efektywne sprzątanie mieszkania odpowiada system nawigacji iPath, dzięki któremu odkurzacz potrafi zmapować mieszkanie, a następnie szybko je posprzątać, zaglądając w każdy zakamarek. Odkurzacz potrafi wykrywać miejsca wymagające dokładniejszego czyszczenia (uruchamia wtedy system BoostIQ, zwiększający moc ssania), a funkcja mopa pozwala usunąć z podłogi zabrudzenia, których nie wciągnie standardowy odkurzacz.

Wszystkimi funkcjami urządzenia można wygodnie sterować z poziomu smartfonu. Aplikacja Eufy Home (dostępna na systemy Android oraz iOS) pozwala między innymi natychmiast uruchomić/przerwać odkurzanie, zaplanować sprzątanie (szczegółowo definiując jego harmonogram), wysłać odkurzacz do posprzątania tylko jednego, konkretnego pomieszczenia (np. do kuchni po rodzinnym gotowaniu), a także wskazać mu konkretne miejsce, które należy posprzątać.

RoboVac X8 Hybrid aplikacja

Użytkownik może też definiować strefy, do których odkurzacz nie powinien wjeżdżać. RoboVac X8 Hybrid jest również kompatybilny z popularnymi asystentami głosowymi, dzięki czemu można sterować nim za pomocą poleceń głosowych.

Do wyboru są trzy tryby sprzątania: odkurzanie, mopowanie oraz jednoczesne odkurzanie i mopoZobawanie. Zbiornik na wodę mieści 250 ml płynu, a wbudowana bateria wystarcza na maksymalnie 180 minut pracy. Powinno to pozwolić na posprzątanie nawet dużego mieszkania.

Dostępność i cena

Odkurzacz RoboVac X8 Hybrid można kupić w sklepie internetowym na stronie easyuse.pl. Cena urządzenia wynosi 2495 zł.

Zobacz: Redkey W12 | szybki test odkurzacza z funkcją mopa
Zobacz: Dreame V12 Pro | Szybki test odkurzacza pionowego, sprawnego jak ninja

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Eufy

Źródło tekstu: Eufy

Przewiń w dół do następnego wpisu