DAJ CYNK

Nie chcesz Kindle? PocketBook szykuje nową alternatywę

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Sprzęt

Nie chcesz Kindlea? PockeBook szykuje nową alternatywę

PocketBook Basic Lux 3 to nowy niedrogi czytnik ebooków, który wkrótce trafi do sprzedaży na polskim rynku. Zostanie wyposażony w m.in. podświetlenie SMARTlight i wydajniejsze względem poprzedników podzespoły.

Szukacie niedrogiego czytnika ebooków, który pozwoli Wam uwolnić się od papieru, a jednocześnie nie zrujnuje domowego budżetu? W takim razie chyba zainteresuje Mowa o modelu PocketBook Basic Lux 3, który niedługo trafi do sklepów, oferując w rozsądnej cenie funkcje znanych z droższych modeli producenta.

PocketBook Basic Lux 3 - niedrogi czytnik ebooków z podświetleniem

Przede wszystkim na pokładzie znajdziemy wyświetlacz E Ink Carta o przekątnej 6" i rozdzielczości 758 x 1024. Ekran jest podświetlany. Co więcej, dzięki funkcji SMARTlight temperatura światła jest w pełni regulowana, co gwarantuje wyższy komfort czytania nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Oprócz tego czytnik wyposażono w funkcję łączności Wi-Fi oraz funkcję PocketBook Cloud, dzięki którym naszą bibliotekę będziemy mogli w łatwy sposób synchronizować m.in. ze smartfonem lub laptopem. Wzorem droższych urządzeń producenta na pokładzie znalazły się także wydajniejsze podzespoły, w tym dwurdzeniowy procesor i 512 MB RAM.

No i tradycyjnie dla urządzeń producenta możemy się cieszyć wyjątkowo długą listą obsługiwanych formatów. Urządzenie ma obsługiwać m.in. pliki epub, pdf czy mobi, a więc wszystkie najpopularniejsze standardy.

PocketBook Basic Lux 3 ma trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Jego cena sugerowana to 499 zł.

Zobacz: Empik GoBook – testujemy czytnik z aplikacją Empik Go
Zobacz: PocketBook Color: w końcu mam czytnik e-booków z kolorowym ekranem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: PocketBook

Źródło tekstu: PocketBook

Przewiń w dół do następnego wpisu