DAJ CYNK

SilverStone SUGO 17 to gratka dla fanów małych PC

Przemysław Banasiak

Sprzęt

SilverStone SUGO 17 to gratka dla fanów małych PC

Długo wyczekiwana obudowa ma wreszcie trafić do sprzedaży. Mowa o pojemnym i przewiewnym modelu stworzonym z myślą o małych komputerach.

 

W świecie nowych technologii mamy dwa coroczne wydarzenia, które przykuwają uwagę entuzjastów i dziennikarzy z całego świata. Mowa oczywiście o targach CES w Stanach Zjednoczonych oraz Computex na Tajwanie. To tam pokazywane są nowości, które w następnych tygodniach trafiają na sklepowe półki.

SilverStone SUGO 17 to obudowa dla zestawów Micro ATX

A tak się składa, że znana i ceniona tajwańska firma SilverStone lada moment wprowadzi do sprzedaży jedną z obudów prezentowanych w tym roku. Mowa o modelu skierowanym do fanów małych komputerów.

SilverStone SUGO 17 to obudowa o wymiarach 286 x 202 x 451 milimetrów i masie 5,8 kilograma. W jej środku zmieścimy płyty główne w formacie Micro ATX lub Mini ITX; wieżowe chłodzenia procesora o wysokości do 158 milimetrów; karty graficzne o długości do 400 milimetrów i zasilacze ATX, SFX-L lub SFX. Dla nośników danych przewidziano jedną zatokę 3,5" oraz dwa miejsca 2,5".

SilverStone SUGO 17 to gratka dla fanów małych PC

Pod względem wentylacji wejdzie tutaj do jedenastu wentylatorów. Dwie jednostki 140- lub trzy 120-milimetrowe na górze; trzy 120-milimetrowe na prawym boku; cztery 80-milimetrowe na lewym boku i jedna 120-milimetrowa z tyłu. Fabrycznie dostajemy trzy wentylatory 120-milimetrowe bez RGB LED. Fani układów chłodzenia cieczą zmieszczą tutaj do dwóch radiatorów 360-milimetrowych równocześnie.

SilverStone SUGO 17 to gratka dla fanów małych PC

Panel I/O znalazł się u zbiegu przedniej i górnej części obudowy. Gości dwa USB 3.2 Gen 1 typu A, jedno USB 3.2 Gen 2 typu C, złącze audio oraz przycisk Power i Reset.

SilverStone SUGO 17 to gratka dla fanów małych PC

SilverStone SUGO 17 trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Do wyboru będzie czarna i biała wersja kolorystyczna. Sugerowane ceny pozostają nieznane, ale poprzedni model kosztował około 399 złotych.

Zobacz: Samsung Portable T9 debiutuje. Jest wydajnie!
Zobacz: ASUS szykuje potwora dla fanów OC. Tanio nie będzie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: SilverStone

Źródło tekstu: oprac. własne