DAJ CYNK

Na Nintendo Switch 2 poczekamy jeszcze dłużej. Premiera się opóźnia

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Na Nintendo Switch 2 poczekamy jeszcze dłużej. Premiera się opóźnia

Według niedawnych plotek Nintendo Switch 2 zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2025 roku. Jednak te informacje są już nieaktualne. Premiera konsoli odbędzie się jeszcze później.

Przez kilka ostatnich miesięcy docierały do nas informacje, według których Nintendo Switch 2 ma zadebiutować pod koniec 2024 roku. Ostatnio pojawiły się plotki, z których wynikało, że premiera jednak została przełożona na pierwszy kwartał 2025 roku. Teraz te też są już nieaktualne. Najnowsze wieści sugerują prezentację dopiero w połowie przyszłego roku.

Nintendo Switch 2 w połowie 2025 roku

Informacje przekazał znany w branży PH Brazil, który specjalizuje się w informacjach z obozu Nintendo. To on jako pierwszy poinformował, że premiera została przesunięta na początek 2025 roku. Teraz jego źródła twierdzą, że ten termin jest już nieaktualny i prezentacja konsoli ma się odbyć dopiero w czerwcu 2025 roku, czyli w okresie, w którym zwyczajowo odbywały się targi E3.

Według PH Brazil jeszcze w tym tygodniu ma się odbyć Nintendo Direct. Z kolei na marzec Japończycy planują Indie World Showcase, a w kwietniu kolejne Nintendo Direct. Na nich zobaczymy prawdopodobnie ostatnie gry tworzone z myślą tylko o pierwszym Switchu.

Wszystkie powyższe informacje to tylko i wyłącznie plotki i tak też należy je traktować. Nintendo niczego nie potwierdziło. Sam PH Brazil podkreśla, że na ten moment wszystko jest płynne i plany Nintendo mogą się jeszcze zmienić.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: StepanPopov / Shutterstock.com

Źródło tekstu: wccftech