DAJ CYNK

Microsoft pokazał nowe kontrolery Xbox - Electric Volt oraz Daystrike Camo Special Edition

Dodane przez: Damian Jaroszewski (NeR1o)

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1313

Microsoft pokazał nowe kontrolery Xbox - Electric Volt oraz Daystrike Camo Special Edition

Microsoft zaprezentował dwie nowe wersje bezprzewodowego kontrolera Xbox o nazwie Electric Volt oraz Daystrike Camo Special Edition. Obie utrzymane są w odważnej kolorystyce.

Microsoft dodał do swojego portfolio dwa nowe kontrolery bezprzewodowe Xbox, które poszerzają ofertę już dostępnych wariantów. To gratka dla kolekcjonerów, którzy zbierają pady.

Xbox Electric Volt kontroler

Pierwszym modelem jest Electric Volt, utrzymany w odważnej, limonkowej kolorystyce. Microsoft przekonuje, że jest on inspirowany energetycznym wzornictwem, wykorzystywanym w odzieży sportowej oraz projektach sneakersów. Kolorowa, odblaskowa powierzchnia kontrolera ciekawie kontrastuje z ciemnymi, matowymi elementami, jak chociażby krzyżak. Teksturowane bumpery i spusty, a także spodnia obudowa zapewniają lepszy chwyt i większą kontrolę podczas gry. Kontroler Electric Volt trafi do sprzedaży 27 kwietnia w cenie 269 zł.

Xbox Daystrike Camo Special Edition kontroler

Drugi model to Daystrike Camo Special Edition, który jest zarazem trzecim wariantem z serii Camo. Tym razem klasyczny wzór panterki jest utrzymany a czerwono-czarno-szarej kolorystyce, dzięki czemu nadaje mu ulicznego klimatu. Po raz pierwszy w historii Daystrike Camo Special Edition bumpery wyposażono w teksturowaną powierzchnię, aby poprawić przyczepność. Kontroler będzie dostępny od 4 maja w cenie 289 zł.

Zobacz: MSI podnosi ceny kart graficznych. Będzie jeszcze drożej?
Zobacz: Procesor i pamięć trzeba połączyć w jeden czip – tak twierdzi CEO SK Hynix

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Microsoft

Przewiń w dół do następnego wpisu