DAJ CYNK

Marshall Major IV - nowe słuchawki zaoferują 80 godzin grania na jednym ładowaniu

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Sprzęt

Marshall Major IV

Słuchawki bezprzewodowe Marshall Major doczekały się nowej wersji. Czwarta generacja doczekała się odświeżonej konstrukcji oraz wydajniejszego akumulatora z naprawdę imponującym czasem pracy.

Marshall Major IV powracają z charakterystyczną dla serii estetyką, inspirowaną wzmacniaczami gitarowymi legendarnej marki. Nowe ponownie imitować mają profesjonalny sprzęt sceniczny, ale doczekały się kilku usprawnień natury funkcjonalnej. Jednym jest nowy klips, który pozwala na wygodne złożenie słuchawek, dzięki czemu zajmują mniej miejsca i są łatwiejsze w transporcie.

Więcej zmian pojawiło się jednak w kontekście zasilania. Akumulator na pokładzie Marshall Major IV ma zapewnić rekordowe 80 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu. Do tego słuchawki oferują funkcję ładowania bezprzewodowego.

Jeśli chodzi o resztę specyfikacji, słuchawki Marshall Major IV zostały wyposażone w przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm i obsługę łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0. Dla chętnych pozostawiono jednak możliwość podłączenia słuchawek za pomocą klasycznego przewodu zakończonego wtyczką jack 3,5 mm.

Słuchawki Marshall Major IV kupimy w sklepach za 549 zł.

Zobacz: Marshall Emberton - rockowa bestia w maleńkim głośniku
Zobacz: Inteligentny głośnik może być piękny. Oto Marshall Uxbridge Voice

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marshall

Źródło tekstu: Marshall

Przewiń w dół do następnego wpisu