DAJ CYNK

Logitech G335 - stylowe słuchawki dla graczy w rozsądnej cenie

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Logitech G335 - słuchawki dla graczy w rozsądnej cenie

Logitech G335 to nowe, przewodowe słuchawki dla graczy w ofercie szwajcarskiego producenta. Wyróżnia je smukła konstrukcja i rozsądna cena.

Logitech to w tym momencie jeden z wiodących producentów akcesoriów dla graczy. Teraz portfolio szwajcarskiej marki powiększa się o nowe, gamingowe słuchawki - Logitech G335. Te dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych - czarnym, białym oraz miętowym.

Oryginalne portfolio kolekcji kolorystycznej było ogromnym sukcesem wśród graczy na całym świecie. W zestawie słuchawkowym Logitech G335 dodajemy nowe kolory, takie jak miętowy, jeden z najczęściej poszukiwanych, a jednocześnie zmniejszamy wagę, aby zapewnić super wygodne wrażenia.

- powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny Logitech G.

Logitech G335 wyróżniają się między innymi kompaktową konstrukcją. Ważą zaledwie 240 gramów, dzięki czemu nie powinny ciążyć na głowie nawet przy dłuższych sesjach przed komputerem. Nie brakuje też regulowanego pałąka, miękkich nauszników z tkaniny oraz mikrofonu z możliwością wyciszenia. Pokrętło regulacji głośności umieszczone jest bezpośrednio na nauszniku. Z innymi urządzeniami słuchawki komunikują się przewodowo, przy pomocy kabla minijack 3,5 mm.

Słuchawki Logitech G335 dostępne są w sprzedaży detalicznej w cenie 319 zł. Oprócz tego producent przygotował też kolorowe paski, które pozwalają personalizować akcesorium. Każdy taki pasek sprzedawany jest za 49 zł.

Zobacz: Lenovo wprowadza bezprzewodowe ładowanie do laptopów, ale to kosztuje
Zobacz: Ceny kart graficznych lecą na łeb na szyję. Możemy dziękować Chinom

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Logitech

Źródło tekstu: Logitech

Przewiń w dół do następnego wpisu