DAJ CYNK

Weź udział w konkursie Lenovo i zostań testerem gamingowego laptopa Lenovo Legion

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4931

Lenovo Legion testy konkurs

Można się już zgłaszać do konkursu Lenovo, którego główną nagrodą jest udział w testach gamingowych laptopów z serii Lenovo Legion: Y740 lub Y540. Na najlepszych czekają również nagrody o łącznej wartości 800 zł.

Jeżeli marzyłeś o przetestowaniu mocnego, gamingowego laptopa, to właśnie nadarzyła się ku temu dobra okazja. Już dziś startuje konkurs „Zostań testerem laptopa Lenovo Legion”, w którym główną nagrodą będzie właśnie możliwość korzystania z najnowszego komputera marki Lenovo Legion. Jeśli wygrasz, przez 21 dni w praktyce przekonasz się, co potrafią urządzenia serii Legion Y740 lub Y540. W tym czasie można również w pełni wypróbować ich potencjał. Testerzy zyskają możliwość podzielenia się swoją opinią z pozostałymi osobami za pośrednictwem mediów społecznościowych Lenovo.

Zobacz: Lenovo Legion: nowe gamingowe laptopy z technologiami Intela i Nvidii
Zobacz: Test Lenovo Legion Y540 – tanio, skromnie, ale z klasą

Zwycięzcy nagrody głównej w trakcie korzystania ze sprzętu komputerowego będą mieli możliwość stworzenia w dowolnej, wybranej przez siebie formie tekstowej lub wideo, własnej recenzji produktu, komputera Lenovo Legion Y740 lub Y540. Następnie zostanie ona zamieszczona w mediach społecznościowych Lenovo, na Facebooku, Instagramie lub kanale YouTube. Dla testerów przewidziane są również nagrody Lenovo Legion, w skład których wchodzi myszka M500, słuchawki H300, podkładka pod myszkę, bluza oraz koszulka o łącznej wartości 800 zł.

Dla osób, którym nie udało się wygrać nagrody głównej, przygotowano 20 zestawów gadżetów Lenovo Legion, składających się z torby, bluzy i koszulki o łącznej wartości 350 zł.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wydarzenie „Zostań testerem laptopa Lenovo Legion!” rusza 19 czerwca 2020 roku. Żeby wziąć w nim udział, niezbędne jest prawidłowe zarejestrowanie się pod tym adresem. Każdy uczestnik może dokonać zgłoszenia do konkursu tylko raz. Następnie trzeba będzie odpowiedzieć na 20 pytań zamkniętych. Kolejnym etapem będzie udzielenie odpowiedzi w formie notatki dziennikarskiej na pytanie otwarte. Spośród uczestników, którzy wykonają wszystkie zadania konkursowe oraz spełnią wymogi regulaminu, komisja konkursowa wybierze trzech zwycięzców, którym zostanie przyznana nagroda główna.

Konkurs potrwa do 10 lipca tego roku, do godziny 23:59. Zwycięzców poznamy w ciągu 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

Zobacz: Złe wieści dla graczy. Cyberpunk 2077 znów opóźniony!
Zobacz: Wiedźmin 3 i inne gry za darmo - GOG, Steam, Epic Games

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Lenovo

Przewiń w dół do następnego wpisu