DAJ CYNK

Qualcomm sponsorem tytularnym PUBG Mobile World League

msnet

Rozrywka

Qualcomm sponsor PUBG Mobile World League

Qualcomm ogłosił, że stał się oficjalnym sponsorem tytularnym PUBG Mobile World League (PMWL). W pierwszym wydarzeniu, Season Zero, gracze powalczą na urządzeniach mobilnych o 850 tysięcy dolarów.

PMWL Season Zero to odpowiedź na globalną pandemię Covid-19. Będzie to pierwsze wydarzenie prezentujące współpracę z Qualcomm Technologies, która ma zapewnić przewagę w grach dzięki Snapdragon Elite Gaming, pełnemu arsenałowi funkcji sprzętowych i programowych, które można w pełni zintegrować z ze smartfonami napędzanymi najnowszymi chipsetami firmy Qualcomm.

Zobacz: Qualcomm zaprezentował układ Snapdragon 865+
Zobacz: Snapdragon 875G – znamy więcej szczegółów nowego czipu Qualcomma

Wydarzenie PUBG Mobile World League Season Zero obejmie 20 drużyn w Lidze Światowej Wschodniej i 20 drużyn w Lidze Światowej Zachodniej, walczącyvh o łączną pulę nagród w wysokości 850 tysięcy dolarów.

- Qualcomm Technologies jest światowym liderem w dziedzinie innowacji technologicznych, zwłaszcza w odniesieniu do tego, co osiągnięto dzięki rozbudowanemu, pierwszemu na mobilne zestawowi funkcji w Snapdragon Elite Gaming, i jesteśmy dumni, że został sponsorem tytularnym PUBG Mobile World League. Seazon Zero jest niezwykle ambitny. Łączność ma kluczowe znaczenie dla gier mobilnych, a posiadanie Qualcomm Technologies, siły napędowej stojącej za wprowadzeniem 5G, jest dla nas kluczowe, szczególnie w odniesieniu do wydarzenia Seazon Zero, który działa na prawdziwie globalną skalę .

- powiedział James Yang, dyrektor PUBG Mobile Global Esports

- Cieszymy się, że możemy być częścią Światowej Ligi PUBG Mobile, która pokazuje, co można osiągnąć w mobilnym e-sporcie na prawdziwie globalną, zróżnicowaną i wysoce konkurencyjną skalę cyfrową. Snapdragon Elite Gaming został stworzony przez graczy i dla graczy. PUBG Mobile World League przyciąga pasjonatów, graczy, którzy oczekują jakości konsolowej od swoich urządzeń mobilnych i właśnie to otrzymują dzięki Snapdragon Elite Gaming, aby doświadczyć gry na wyższym poziomie z płynnymi interakcjami, doskonałą wydajnością, niesamowicie szybką reakcją i ultrarealistyczną grafiką z kinowymi szczegółami. Z niecierpliwością czekamy na oglądanie rywalizacji różnych drużyn i rozwoju sezonu zerowego.

- powiedział Dave Durnil, starszy dyrektor ds. inżynierii i szef działu oprogramowania do gier Elite Gaming, Qualcomm Technologies

PUBG Mobile World League Season Zero trwa od 11 lipca do 9 sierpnia 2020 roku. Rozgrywki można śledzić na żywo na kanale PUBG Mobile Esports w serwisie YouTube.

Zobacz: EVE Echoes wreszcie 13 sierpnia
Zobacz: Sukces The Wizards – Dark Times. Polska gra VR zwróciła się w 2 miesiące

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Qualcomm

Przewiń w dół do następnego wpisu