DAJ CYNK

3. sezon Wiedźmina. Netflix ujawnia datę premiery

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

3. sezon Wiedźmina. Netflix ujawnia datę premiery

W trakcie wydarzenia o nazwie TUDUM Netflix zdradził przybliżoną datę premiery 3. sezonu Wiedźmina. Kiedy ponownie zobaczymy Henry'ego Cavilla w roli Geralta?

Wczoraj (24 września) odbyło się wydarzenie o nazwie TUDUM, które organizowane było przez Netflixa. W jego trakcie poznaliśmy mnóstwo informacji na temat nadchodzących filmów i seriali serwisu streamingowego. Nie zabrakło też wieści na temat 3. sezonu Wiedźmina.

Kiedy 3. sezon Wiedźmina?

Netflix ujawnił, że 3. sezon Wiedźmina zadebiutuje latem 2023 roku. Nie znamy dokładnego dnia, ale przybliżona data mówi nam, kiedy powinniśmy spodziewać się kolejnych odcinków z Henrym Cavillem (Geralt), Freyą Allan (Ciri) oraz Anyą Chalotrą (Yennefer) w rolach głównych.

Nie wiemy, co dokładnie wydarzy się w 3. sezonie serialu, ponieważ scenarzyści Netflixa mocno odeszli od książkowego pierwowzoru. Możemy jedynie podejrzewać, że fabuła będzie skupiać się na ochronie Ciri, która jest starszej krwi, przed czyhającym na nią zagrożeniem.

Zdjęcia do serialu ruszyły w kwietniu tego roku. Za reżyserię odpowiadają Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Gandja Monteiro (Brand New Cherry Flavor), Loni Peristere (American Horror Story) oraz Bola Ogun (Lucyfer). Oprócz tego dowiedzieliśmy się też, że 25 grudnia tego roku na platformę streamingową trafi serial Wiedźmin: Rodowód Krwi, który ma opowiedzieć o czasach, w których doszło do Koniunkcji Sfer.

Zobacz: To nie koniec przygód Geralta. Wiedźmin trafi do innej gry
Zobacz: Superbohaterowie w nieco innym wydaniu. Te książki trzeba przeczytać
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Netflix

Źródło tekstu: Netflix