DAJ CYNK

Viaplay pokaże na żywo gale KSW w Polsce i 9 innych krajach

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Viaplay gale KSW na żywo Polska + 9 krajów

Serwis Viaplay zawarł długotrwałe partnerstwo z KSW, dzięki czemu na tej platformie będzie można oglądać transmisje na żywo z gal mieszanych sztuk walki (MMA). Od 2022 roku KSW ma organizować 12 wydarzeń rocznie.

Pierwszą galą KSW na platformie Viaplay będzie KSW 65, które odbędzie się 18 grudnia 2021 roku. Podczas tego wydarzenia reprezentujący Polskę Mamed Chalidow (bilans 35-7-2) będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego w wadze średniej w starciu z Chorwatem Roberto „Robocopem” Soldiciem (19-3-0), jednym z najbardziej obiecujących europejskich zawodników MMA. Tego samego wieczoru Daniel Torres (12-4-0) i Salahdine Parnasse (15-1-1) zmierzą się w rewanżowym starciu o mistrzostwo wagi piórkowej KSW. Kolejne pojedynki zostaną wkrótce potwierdzone.

Zobacz: Viaplay pokaże w Polsce rozgrywki hokejowej ligi NHL
Zobacz: W Play dostaniesz Viaplay w cenie abonamentu

Viaplay i KSW będą również współpracować nad ścieżką rozwoju talentów reprezentujących rynki Viaplay, w tym nad ich udziałem w galach KSW.

Wszystkie wydarzenia będą dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Holandii w ramach regularnej subskrypcji Viaplay obejmującej sport. W Polsce transmisje z KSW Viaplay będą wzbogacone studiem premium podczas gali i komentarzem w języku polskim.

KSW przyciąga zagorzałych fanów, zwłaszcza w Polsce, i jest obecnie czołową formą promocji MMA w Europie. Partnerstwo z Viaplay idealnie zgrało się w czasie z rosnącą od przyszłego roku do 12 liczbą wydarzeń rocznie. Cieszymy się również, że wspólnie z KSW będziemy pomagać młodym talentom MMA w realizowaniu ich marzeń o rywalizacji przed międzynarodową publicznością.

– powiedział Peter Nørrelund, Chief Sports Officer Grupy NENT

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65. Platforma streamingowa Viaplay to niesamowita wartość dla fanów sportu. Chcemy sprawić, by KSW było dostępne dla coraz większej liczby osób w Polsce i Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli lepsze wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie.

– powiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW

W przyszłym roku wzrośnie liczba naszych imprez, poszerzy się też skład naszego teamu oraz liczba terytoriów europejskich, na których KSW będzie łatwo dostępne. Współpraca z Viaplay daje nam nowe możliwości i pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój KSW. To ważny moment w historii Federacji, który podkreśla nasze zaangażowanie w rozwijanie organizacji. Jestem podekscytowany rozpoczęciem tego partnerstwa i nie mogę się doczekać powitania fanów KSW, nowych i starych, na Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65.

– powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW

Prawa sportowe Viaplay w Polsce obejmują rozgrywki piłkarskie Bundesligi, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA, hokejową ligę NHL i darta PDC, z Premier League w piłce nożnej i serią wyścigową IndyCar od 2022, a także Formułą 1 od 2023 roku. Viaplay będzie też transmitować piłkarskie Mistrzostwa Świata Kobiet FIFA 2023.

Zobacz: Co pojawiło się na HBO GO w tym tygodniu? 21 listopada 2021
Zobacz: Netflix - co pojawiło się w tym tygodniu? 21 listopada 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Viaplay

Źródło tekstu: Viaplay

Przewiń w dół do następnego wpisu