DAJ CYNK

W Play dostaniesz Viaplay w cenie abonamentu

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play Viaplay w cenie abonamentu

Play przygotował specjalną ofertę, w której można otrzymać dostęp do serwisu Viaplay w cenie abonamentu. W ten sposób już od 45 zł miesięcznie można mieć Internet stacjonarny z telewizją oraz dodatkowe filmy i sport.

Viaplay to najnowszy na polskim rynku serwis wideo, łączący sportowe emocje na żywo wraz z oryginalnymi hitami serialowymi oraz hollywoodzkimi produkcjami filmowymi i ulubionymi programami dla dzieci. Najlepsi polscy dziennikarze i komentatorzy, tacy jak Mateusz Borek czy Rafał Wolski, wprowadzą widzów w świat sportu i takich rozgrywek, jak niemiecka Bundesliga, Liga Europy UEFA czy Liga Konferencji Europy UEFA, a od 2022 roku także Premier League i Formuła 1 od 2023. Viaplay to również lokalne produkcje. Już 12 września premiera pierwszego odcinka nowego reality show Fort Boyard z udziałem 48 polskich gwiazd (m.in. Rafał Mroczek, Rafał Maserak czy Sławomir). Play dla swoich obecnych i przyszłych klientów przygotował promocje, dzięki którym dostęp do Viaplay będzie atrakcyjny cenowo i wygodny.

Zobacz: UPC Polska wprowadza „Inteligentne WiFi” oraz Viaplay w nowych pakietach
Zobacz: Viaplay przez dwa miesiące za darmo dla klientów Vectry

Internet, telewizja i Viaplay od 45 zł miesięcznie

Fioletowy operator przygotował specjalne oferty łączone, dzięki którym zapewnia użytkownikom dostęp do domowej rozrywki. Promocyjna paczka składa się z Internetu stacjonarnego, telewizji PLAY NOW TV (z urządzeniem TV BOX) oferującej ponad 50 atrakcyjnych kanałów (w tym kanały Disney, FOX, National Geographic, Comedy Central czy History) oraz Viaplay w cenie od 45 zł miesięcznie dla obecnych klientów abonamentowych Play.

Play Viaplay baner

W zależności od potrzeb, operator proponuje Internet stacjonarny bez limitu danych, przenośny Internet bezprzewodowy lub NET BOX z modemem zewnętrznym, czyli idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie standardowy router jest niewystarczający. Klient może również wybrać Internet z Rozszerzonym pakietem telewizyjnym za 65 zł miesięcznie – z dostępem do ponad 100 kanałów telewizyjnych, w tym Eleven Sports 1 4K, AXN, TVN24 czy Kino Polska, który również będzie obejmował Viaplay.

Nowe oferty PLAY NOW TV

Aby zaproponować klientom najlepsze możliwe rozwiązanie, Play wprowadził też nowe oferty telewizji PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX w 3 wersjach:

  • pakiet START – ponad 30 kanałów telewizyjnych i Viaplay przez 30 dni od Play – od 10 zł miesięcznie,
  • pakiet PODSTAWOWY – ponad 50 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, możliwość dokupienia pakietów dodatkowych – od 25 zł miesięcznie,
  • pakiet ROZSZERZONY – ponad 100 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, pakiety dodatkowe SPORT, EXTRA, KIDS, NEWS w cenie – od 45 zł miesięcznie.

Do korzystania z usługi, Play zapewnia także nowoczesny dekoder 4K HDR z systemem Android TV i nowym, intuicyjnym interfejsem, możliwością instalowania aplikacji ze sklepu Google Play, opcją pauzowania lub cofania oglądanych materiałów oraz wyszukiwaniem głosowym. Na TV BOX przy jego uruchomieniu zostanie automatycznie pobrana aplikacja Viaplay.

Dostęp do Viaplay dla obecnych użytkowników PLAY NOW TV BOX

Play pamięta także o klientach, którzy już korzystają z jego telewizji. Z okazji rozpoczęcia współpracy z Viaplay operator przygotował specjalną niespodziankę. Wszyscy obecni użytkownicy ofert telewizyjnych z dekoderem PLAY NOW TV BOX otrzymają darmowy dostęp do Viaplay do końca stycznia 2022 roku. Wystarczy zarejestrować się w tym serwisie, by móc korzystać z nielimitowanego dostępu do wszystkich treści, w tym transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. SMS-y z linkiem do rejestracji będą wysyłane od 3 do 10 września 2021 roku. 31 stycznia przyszłego roku dostęp zostanie wyłączony, by klienci nie musieli obawiać się o naliczane opłaty. Osoby, które będą chciały kontynuować korzystanie z Viaplay, będą miały taką możliwość po samodzielnej aktywacji usługi na swoim TV BOX w cenie 34 zł miesięcznie, które zostaną doliczone do rachunku Play.

Dostęp do Viaplay dla obecnych klientów Play z abonamentem telefonicznym i internetowym

Wszyscy klienci z abonamentem w Play mogą otrzymać 30 dniowy bezpłatny dostęp do Viaplay. Po tym okresie można zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 34 zł miesięcznie. Dostęp można aktywować w aplikacji Play24. Po aktywacji wystarczy założyć swoje konto w serwisie Viaplay, wchodząc w link otrzymany SMS-em. Nowi klienci sieci Play oraz osoby przedłużające umowę mogą aktywować promocyjny dostęp do Viaplay podczas podpisywania umowy, jak również później, w aplikacji Play24.

Szczegóły ofert, więcej informacji oraz możliwość zakupu są dostępne na stronie play.pl, w salonach operatora oraz pod numerem 790 500 500.

Zobacz: Play namawia na pakiety Fabryki Siły
Zobacz: Awaria Play i Plus - klienci nie mogli się do siebie dodzwonić

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu