DAJ CYNK

HBO Max w Polsce - znamy datę i cenę!

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

HBO Max w Polsce - wiemy, kiedy ma zadebiutować. Już za chwilę

HBO Max w tym roku zadebiutuje w Polsce. To pewne. Do tej pory nie wiedzieliśmy, kiedy dokładnie ma to nastąpić. Informacje na ten temat zdobył serwis Zive.

HBO Max to nowy serwis streamingowy Warner Media, który zastąpił HBO GO. Na razie zadebiutował jedynie na zachodzie i w Polsce musimy jeszcze poczekać na swoją kolej. Wiemy, że premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku, ale kiedy konkretnie?

HBO Max — kiedy w Polsce?

Słowacki serwis Zive przekonuje, że u naszych południowych sąsiadów, a jednocześnie także u nas, HBO Max zadebiutuje już 22 lutego! Byłaby to świetna informacja dla wszystkich fanów filmów i seriali.

Serwis planuje duże inwestycje we własne treści, aby rywalizować z Netflixem oraz Disney+. Po drugie, filmy Warner Bros. szybko po kinowej premierze trafiają do usługi. Co prawda nie będzie już tak, że będą jednocześnie trafiać na duży ekran i do streamingu, ale i tak nie powinniśmy na nie długo czekać.

W najbliższych planach Warner Bros. są między innymi takie filmy jak: Batman, Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a, Black Adam, The Flash czy też kontynuacja Aquamana. Zatem będzie co oglądać.

Zobacz: Najdroższe przejęcie w branży gier stało się faktem. Kwota poraża
Zobacz: Jakie nowe anime? Będzie coś dla romantyków i coś dla piłkarzy

HBO Max — polska cena

Obecnie nam panujące HBO GO, poza ofertami operatorów, wyceniane jest na 24,90 zł miesięcznie. HBO Max, jako oferta istotnie bogatsza w stosunku do HBO GO kosztuje na zachodzie znacznie więcej. Regularna cena usługi w europejskich krajach, do których już dotarła to 8,99 euro miesięcznie, a więc około 41 zł.

Według nieoficjalnych przecieków możemy jednak spodziewać się niższej premierowej ceny, wynoszącej tylko 4,5 euro, a więc niespełna 20,5 zł. Tym sposobem HBO Max może okazać się tańszy od HBO GO. Jest jednak pewien haczyk — niższa, premierowa cena obowiązywać ma wyłącznie do czasu wyłączenia subskrypcji. Jeśli postanowisz na jakiś czas wyłączyć HBO Max, przywita Cię po tym pełny abonament.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: AFM Visuals / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Zive, reddit, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu