DAJ CYNK

Liga Mistrzów UEFA w Canal+ Online: zapłać z góry, a dostaniesz dużą zniżkę

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Liga Mistrzów w Canal+ Online: zapłać z góry, a dostaniesz dużą zniżkę

13 lutego ruszaj faza pucharowa Ligi Mistrzów UEFA. Z tej okazji Canal+ online ma specjalną promocję na dostęp do pakietu z kanałami Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports. Wystarczy zapłacić z góry za pół roku, by zaoszczędzić ponad 150 zł.

Wybierając paczkę CANAL+ z kanałami Polsat Sport Premium oraz Eleven Spots, kibice piłkarscy otrzymają dostęp do wszystkich spotkań Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sport Premium), ale również meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy i LaLiga EA Sports, a także wybranych meczów Premier League, Serie A TIM oraz Ligue 1 Uber Eats. Dzięki szerokiemu wachlarzowi praw posiadanych przez CANAL+, subskrybenci będą mogli śledzić również mecze koszykarskiej ligi NBA, żużlowej PGE Ekstraligi i 1. Ligi Żużlowej oraz tenisowych turniejów z cyklu WTA z Igą Światek.

W związku z ruszającą rywalizacją w fazie pucharowej Ligii Mistrzów UEFA, płacąc za CANAL+ online z paczką CANAL+ z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports za 6 miesięcy z góry, opłata za każdy miesiąc wyniesie 48 zł. Standardowa cena za taką paczkę przy płątności co miesiąc wynosi 74 zł. Można więc zaoszczędzić łącznie 156 zł. Ceny uwzględnia rabat za zgody marketingowe w wysokości 5 zł miesięcznie.

CANAL+ online to serwis także dla miłośników najlepszych seriali i filmów, dlatego w chwilach odpoczynku od sportowych emocji można w nim zobaczyć między innymi oryginalne produkcje CANAL+, takie jak „Kiedy Ślub?”, „Emigracja XD”, „Kruk”, „Belfer” czy „The Office PL”, a także tysiące godzin treści na życzenie (seriali, filmów czy programów dokumentalnych) oraz dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo.

Zobacz: Canal+ dodaje nową komedię. Jest już zwiastun
Zobacz: Jest drugi sezon Halo. Do obejrzenia na SkyShowtime

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl

Źródło tekstu: Canal+