DAJ CYNK

Premiera God of War wkrótce. Sony szykuje wyjątkowy konkurs

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Mowa tu oczywiście o God of War Ragnarök. Z tej okazji Sony przyszykował konkurs dla wszystkich osób, które zdecydowały się na przedpremierowy zakup gry.

W mediach społecznościowych PlayStation Polska wystartował konkurs z okazji premiery gry God of War Ragnarök. Do zabawy zapraszani są wszyscy gracze, którzy postanowili zakupić grę jeszcze w przedsprzedaży.

Wszyscy konsumenci, którzy zakupili grę w przedsprzedaży lub zakupią ją do 4 listopada u jednego z wybranych partnerów handlowych lub w PlayStation Store , będą mogli wziąć udział w konkursie organizowanym przez PlayStation Polska. Uczestnicy będą musieli wykonać zadanie konkursowe, uprzednio przesyłając numer zamówienia potwierdzający zakup gry.

Samo zadanie konkursowe ma pobudzić kreatywność uczestników. Chodzi w nim o napisanie refrenu piosenki o Kratosie na maksimum 300 znaków. Jest jednak jeden warunek: musi w nim zostać użyte słowo "chłopcze". Nagrodą dla twórców najlepszych piosenek mają być wejściówki na koncert i premierę gry. Do wygrania jest 200 biletów.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz samego konkursu znajduje się w regulaminie oraz na stronie GOWkonkurs.pl.

Zobacz: Darmowe gry w PS Plus w listopadzie. Poznaliśmy listę
Zobacz: GeForce NOW. NVIDIA dodaje 12 nowych gier i promocję na abonament

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Sony

Źródło tekstu: Materiały prasowe oprac. własne