DAJ CYNK

Moda na superbohaterów nie maleje. Iron Man w roli głównej

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Moda na superbohaterów nie spada. Iron Man w roli głównej

Moda na superbohaterów nie maleje. Tym razem w roli głównej możemy zobaczyć Iron Mana. Nie chodzi jednak o kolejny film czy serial, a grę autorstwa Electronic Arts.

Filmy Marvela sprawiły, że wróciła moda na superbohaterów. W ostatnich latach powstało kilka gier z herosami w roli głównej, a do tego trwają prace nad kolejnymi (m.in. Midnight Suns i Wolverine). Niedługo do tych nadchodzących być może zaliczymy Iron Mana produkcji Electronic Arts.

Electronic Arts tworzy aż dwie gry z superbohaterami?

Niedawno Jeff Grubb, jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy growych, zdradził, że trwają prace nad grą z Czarną Panterą. Swój głos w dyskusji nt. gier z superbohaterami dołożył inny informator — Tom Henderson. On z kolei słyszał, że Electronic Arts planuje stworzyć tytuł z Iron Manem w roli głównej. Jednocześnie dodał, że źródło jest niepewne i nie udało mu się dowiedzieć nic więcej.

Trudno wskazać, które studio Electronic Arts mogłoby zająć się grą z Tonym Starkiem w roli głównej. Czarna Pantera ma powstawać w nowej jednostce w Seattle, której szefem jest Kevin Stephens. Ten ma na swoim koncie między innymi bardzo udane Middle-earth: Shadow of Mordor oraz Shadow od War.

Jeśli chodzi o pozostałe placówki EA to Respawn Entertainment tworzy Star Wars: Jedi Survivor, Motive Studios zajmuje się Dead Space Remake, Codemasters, DICE, Criterion i BioWare również mają pełne ręce roboty. Jest też drugie studio w Seatlle, ale ono ma pracować nad grą single-player z serii Battlefield. Dlatego do powyższych informacji lepiej podchodzić z przymrużeniem oka i poczekać na oficjalną zapowiedź.

Zobacz: Nowy Wiedźmin już dostępny! Tak jakby…
Zobacz: Rynek gier w odwrocie? Gracze nie chcą wydawać pieniędzy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marvel

Źródło tekstu: wccftech

Przewiń w dół do następnego wpisu