DAJ CYNK

Dead Space Remake na nowym gameplayu. Znamy też datę premiery

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Dead Space Remake na nowym gameplayu. Znamy też datę premiery

Dead Space Remake to gra, na którą bardzo czekam. Twórcy właśnie zaprezentowali nie tylko całkowicie nowy gameplay, ale zdradzili też datę premiery. Niestety, jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość.

Dead Space Remake to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier. Bardzo dobrze wspominam oryginalną trylogię, która świetnie łączyła w sobie strzelankę z horrorem. Liczyłem, że w remake zagram jeszcze w tym roku. Niestety, premiera odbędzie się trochę później.

Dead Space Remake — data premiery

Studio EA Motive zdradziło w końcu oficjalną datę premiery Dead Space Remake. Odnowiona wersja klasyka zadebiutuje na PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 dokładnie 27 stycznia 2023 roku. Dla graczy oznacza to jeszcze ponad pół roku czekania. Szkoda, ale liczę, że dzięki temu produkcja będzie dopracowana.

Wiemy, że gra powstaje całkowicie od zera z wykorzystaniem silnika Frostbite. Nie tylko zaoferuje nową oprawę graficzną, ale też poprawione audio. Efekt prac programistów i grafików możecie zobaczyć na najnowszym gameplayu, który prezentuje rozrywkę w maszynowni statku USG Ishimura.

Przy okazji twórcy potwierdzili, że Dead Space Remake nie zadebiutuje na konsolach poprzedniej generacji, czyli Xbox One oraz PlayStation 4.

Zobacz: Usługa GeForce NOW dobija do 1300 gier. Znamy nowe tytuły
Zobacz: Gra FIFA jednak nie zniknie, ale łatwo się będzie pomylić

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Electronic Arts

Przewiń w dół do następnego wpisu