DAJ CYNK

Battlefield 2042 - wyciekł gameplay. Są nowe informacje o grze

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Battlefield 2042 - wyciekł gameplay. Są nowe informacje o grze

Do sieci wyciekły fragmentu gameplayu z testów gry Battlefield 2042. Przy okazji dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy na temat nadchodzącej strzelanki EA oraz DICE.

Battlefield 2042 dopiero za ponad 2 miesiące zadebiutuje na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One oraz PC-ty. Premiera gry przewidziana jest na 22 października i nic nie wskazuje, aby miała zostać przełożona. Tymczasem już teraz trwają wewnętrzne testy, których zapis właśnie wyciekł do sieci. Na krótkich materiałach możemy zobaczyć pierwszy gameplay z Battlefield 2042.

Battlefield 2042 - gameplay

Materiały nie są najwyższej jakości, ale dają wgląd, jak może prezentować się produkcja. Oba filmy prezentują wersję gry z lipca, która jest nie najlepiej zoptymalizowana i ma podobno dużo błędów. Pomimo tego dowiedzieliśmy się, że w Battlefield 2042 system destrukcji otoczenia ma być zbliżony do tego, co widzieliśmy w Battlefield 3. W grze pojawią się też cztery rodzaje pocisków - lekkie, średnie, ciężkie i przeciwpancerne, a baza graczy ma się mieścić na okręcie bojowym Exodus, który został pokazany na wczorajszym, filmowym prologu.

Zobacz: S.T.A.L.K.E.R. 2 na nowym silniku. To może być piękna gra
Zobacz: Frostpunk 2 nadchodzi! 11 bit studios zapowiedziało drugą część hitu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Electronic Arts

Źródło tekstu: Eurogamer

Przewiń w dół do następnego wpisu