DAJ CYNK

Masz konto w Credit Agricole? Bank szykuje zmiany

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Wydarzenia

Credit Agricole poinformował swoich klientów o nadchodzących zmianach. Niektórzy już wkrótce mogą się zdziwić gdy niczego nieświadomi będą chcieli zalogować się do swojego konta przez stronę WWW.

Wszystko wskazuje na to, że w banku Credit Agricole szykują się zmiany. Przedsiębiorstwo wysłało komunikat swoim klientom, w którym uprzedza o nadchodzących nowościach. Zmiany obejmą stronę internetową WWW banku. Przede wszystkim zmieni się jej układ oraz szata graficzna.

Credit Agricole zapowiada zmiany

Już 24 września klienci, którzy nie zapoznali się z komunikatem Credit Agricole mogą się zdziwić podczas próby zalogowania się do swojego konta bankowego. Wtedy pojawi się nowa strona WWW banku, lecz warto na początku zaznaczyć, że nie będzie to żadna rewolucja. Przedsiębiorstwo uspokaja, że zmiany obejmą wyłącznie szatę wizualną.

Oznacza to, że systemy logowania nadal pozostaną takie same i wszyscy klienci będą mogli logować się za pomocą dotychczasowego loginu i hasła. Adres strony pozostanie nadal taki sam, czyli ca24.credit-agricole.pl. Nie zmieni się też system transakcyjny, jaki klienci zobaczą po zalogowaniu.

Komunikat Credit Agricole sugeruje, że główną motywacją do zmiany układu graficznego strony jest konieczność wyeksponowania zasad bezpiecznego korzystania ze strony banku. Niestety, w sieci pojawia się coraz więcej fałszywych stron, w związku z czym Credit Agricole chce uświadamiać swoich klientów.

Zobacz: VeloBank sypie nowościami w aplikacji mobilnej. Są cztery usprawnienia
Zobacz: PKO BP ma nowe karty. Wcześniej pływały w oceanach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: JPstock / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Credit Agricole