DAJ CYNK

Credit Agricole: kamper za wniosek o 500+

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Credit Agricole: kamper za wniosek o 500+

Rodzinny kamper Roller Team Kronos 287 TL stanowi główną nagrodę w loterii, którą ogłosił Credit Agricole. Warunki są proste: trzeba tylko złożyć wniosek o 500+ i… mieć trochę szczęścia. Jeżeli go jednak zabraknie, można liczyć na codzienną nagrodę – smartwach Fitbit Versa 2.

Credit Agricole z rozmachem zachęca swoich klientów indywidualnych do składania wniosków w programie Rodzina 500+, organizując loterię z rodzinnym kamperem w roli głównej.  

Nagrodą pierwszego stopnia jest kamper Roller Team Kronos 287 TL o wartości 346 775 zł. Codziennie będzie także losowanych 20 smartwatchy Fitbit Versa 2 o wartości 500 zł. W sumie zegarek może wylosować 1180 osób.

kamper Roller Team Kronos 287 TL

Zgłoszenia do udziału w loterii przyjmowane są od 1 lutego od godziny 12:00 do 31 marca 2022 r., do godziny 23:59:59.

Loteria skierowana jest do klientów indywidualnych Credit Agricole, ale można też przed zgłoszeniem się założyć konto w banku, korzystając z internetu albo aplikacji CA24.

Jedyna czynność, jaką musi wykonać klient, to złożyć wniosek w programie Rodzina 500+ w bankowości internetowej CA24 eBank. Później wystarczy tylko wysłać zgłoszenie do loterii na stronie akcji - www.wygrajkampera.pl - wraz z wymaganymi zgodami. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 lutego 2022 od godz. 12:00. 

Credit Agricole kusi jeszcze innymi korzyściami. Nowi klienci, którzy otworzą Konto dla Ciebie, będą mieli na nim wpływ w wysokości 300 zł i wykonają minimum 10 transakcji kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIK-iem, mogą otrzymać od banku 555 zł. Już za samo otwarcie konta przyznawana jest kwota 55 zł.

Zobacz: Aplikacja mobilna banku Credit Agricole jest zgodna z Huawei Mobile Services
Zobacz: Credit Agricole ze specjalną ofertą dla graczy. Zobacz, jak wyglądają karty!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Credit Agricole

Źródło tekstu: Credit Agricole